Najdi forum

MOTIVACIJA ZA VSAK DAN 2.DEL

Ej, jaz sem tudi popolno bejbo kupila. To pa res vržeš stran denar. Nepraktično narejeno. Tale Fit akademija je top, dobiš veliko več kot plačaš in vse je enostavno.

Jaz že vidim, da se navajam na obroke. Kar sama kombiniram kak dan. Ko dojameš njen koncept je enostavno. Nove zame so obare, take in drugačne, z mletim mesom in piščancem. Res hitro in zdravo. Po njeno jem že slabe 3 tedne, se začela malo prej. In sem navdušena nad enostavnimi im okusnimi recepti!

Super za tvoja spoznanja. Jaz vem, da ko bom pomirjena s hrano mam lahko karkoli doma. Takrat bom jedla po malo. Meni je problem takrat ko mi je vseeno za vse 🤣.

Punce en krasen pozdrav, se tipkamo kmalu.

Oj, Štefka. Super, da si se oglasila – počasi se zbiramo in sem vesela, da vam/nam gre dobro. 🙂

Štefka, podpišem tale stavek : Meni je problem takrat ko mi je vseeno za vse 🤣.

Šele zdaj vidim, kako “strašljivo” slikco sem pustila tule…

Vikend je bil pa krasen in pričenjamo nov “fit” teden v oktobru (sicer s polno RD na sporedu).

Ojla! Nič ni strašljiva. Jaz pogrešam malo skupino na fbju,  fa4, ker je ni več, v fa5 pa nisem. Mi nekaj manjka. Upam, da bodo se lepi dnevi in da jih lepo preživimo se zunaj aktivni.

Hojla!

Hvala prvi alt za dobrodošlico. Kako je fajn, da smo se vesele. Jaz sem prepričana, da bi se z vami tudi v živo razumela.

Škoda Sladkorcek, da nisi v fa5, mogoče bi se pa spoznale 🤣. Jaz sem tokrat celo napisala eno objavo, prvič sem samo gledala.

In tokrat mi gre odlično. Vse treninge sem oddelala sproti. Prej jic sem malo kombinirala in ni bilo časa za vse, pa sem hitro odnehala. Tokrat ne bom. Vem da ne, ker je kar nekaj mojih kolegic tudi tam in se spodbujamo.

Pa glede hrane ne kompliciran. Sem videla že toliko receptov od Patricije, da si kar sama malo pokombiniram in ne sledim jedilniku popolnoma. So pa recepti nekaj najboljšega v Fit Akademiji. Enostavni in res okusni. Neverjetno kako ji je to dobro uspelo.

Migam vsak dan in imam musklfuber. Včasih s kolegico skupaj naredim trening se enkrat. Pa veliko hodim, vsak dan vsaj uro. Samo naj traja ta preklop v glavi… 💪

Prvi alt kako gre plavanje?

Sladkorcek, kako pa ti migas? S temi tvojimi mini kilami si verjetno vsa poskočna..

Oj, ma jaz skoz migam, razen ko mam migreno. Vsak dan nekaj, pa če samo 10 min, ti zleze pod kožo. Je pa urejevanje prehrane bolj dolgotrajno, to nekako ne pride pod kožo, saj meni ne. Skrbim da mam dost obrokov. Pa tudi gre, sladkarije skušam nadomestiti s kakšnimi proteinskimi pudingi, drugače pa preizkušam karakter, s tem da bi lahko pojedla naenkrat samo eno rebro čokolade in nič več… bomo videli.

Ja, imaš prav, urejanje prehrane traja dalj časa. Jaz mislim, da nehe popolnosti itak ni. Ko lahko intuitivno ješ in ješ ravno prav, potem mislim da niti ni tako pomembno, če kdaj grešiš. Če je osnova dobra, potem tudi malo cukra ne škodi.

In dejstvo je, da zdrava hrana ni tako kalorična. Bolj ko si pozoren pri pripravi hrane, več lahko poješ 💪. Če soalto narediš z jogurtovim prelivom namesto z oljem.. Pa prisparaš 200 kcal.. Ko daš to v perspektivo, se ti odpre nov svet 😉 Potem ti tudi vrstica čokolade tu in tam ne škodi. Al pa kak piškot, a ne prvi alt?

Ja Štefka – “do 3 na dan” je moje vodilo, čeprav kdaj pozabim na to vodilo… 😉

Pri meni se mesec RD-jev nadaljuje, tako da je moja volja res močno na preizkušnji. Zaenkrat pustim tehtnico pri miru.

Štefka, žal sem do nadaljnjega zaključila s plavanjem in se trudim ne preveč mislit na to… Stare poškodbe, predvsem od zadnjih dveh let…

 

Ajej prvi alt, mi je žal za tvoj bazen. Morda pa enkrat kasneje?

Drži se, pri vseh teh RD-jih je potrebna močna volja.

Meni kar gre, počutim se dobro. So pa dobri in malo manj dobri dnevi. Migam veliko, predvsem v naravi. Taki lepi dnevi so, da bi bil greh ne iti ven…

Punce, dobro bodite in pišite..

 

Oj punce! Kako? Meni kar gre. Malo sem postala lena pri gibanju, skoraj nič ne hodim v hrib, samo vaje doma. Hrana ok. Štefka, zdaj je verjetno že konec Fa5…vzdržujem

Hej. Meni gre. Nic novega, stima vse 🙂 edino zelodec me je zacel jebat. Ze ene tri tedne po obroku me zacne bolet in boli par ur. Ne glede na to kaj jem in koliko. So mi rekli pri zdravniku da bo rupurut pomagal… Pa mi ni.

Pikapolonica najbolje je iti k zdravniku. Jaz moram občasno jemati nolpazo, ker si nadrazim želodec zaradi tbl proti migreni. Rupurut, rutacit itd je res za občasno jemanje, če pa je kaj bolj resnega pa obisk zdravnika. Ne odlasaj, prej ko greš prej ti bo bolje.

Evo vikend sem prezivela brez rupuruta. Je uredu zelodec sedaj. Ker sem spremenila jemanje – prej sem jemala po obroku in potem sem pred. In zdej ni vec tezav.

Kako vam gre punce? Migate? Hrana?

Oj, meni gre. Včeraj sem po dolgem času šla na en orng pohod. Sem videla, da moram dat v višjo prestavo, da naredim več korakov kot lani.. zdaj sem tam tam. Tudi ostalo gre, samo da bomo zdrave.

Bravo 🙂 tudi jaz sem vceraj po enem tednu naredila en dolg sprehod 12km.

Ostale?

Pozdravljene, ta pridne.

Veseli oktober je za mano, s posledicami. Za piko na i, sem še prejšnji teden malo dopustovala in veselo preizkušala dobrote slovenske kulinarike. Ni mi žal, ker je bilo res luštno in sem rabila ta odklop. Sem tudi veliko migala (hoja, hoja, hoja… :)), pa vseeno hlače kažejo, da so bili pridelani viški. Nimam sedaj nekih drastičnih hitrih sprememb v planu. Vračam se na svoj ritem prehrane in že to je dovolj težavna naloga 😉

Vsem želim zdravja. To je največ in prvo, za kar moramo skrbet. 🙂

Ojla punce!

Tudi jaz sem v redu. Imam polno dela s privatnim biznisom, ampak moram rečt, da me motivira.

Danes sem začela nov krog Fit akademije, tako da sem tudi tukaj pridna. V prvi rundi je šlo 2 kile dol, zdaj v drugi upam da bo še več.. Ker čisto se nisem držala prvič 🤣🤣.

Me veseli, da se še kaj oglasite!

Pikapolonica, jaz sem tablete za želodec jemala 1 uro pred obrokom. Ampak jaz sem imela Controloc. Upam da se ti umiri, ni lustno..

Prvi alt, gremo naprej! Tudi jaz bom enkrat na 72 🤣🤣. Do poletja 2022 že.. Haha.

Sladkorcek, tudi ti si pridna! Bravo. Boš zraven na FA 6 Januarja? Prvi alt, pridi še ti 😉

Oj Štefka! Verjetno bom kupila fa6, nisem pa se ziher, ker mam kar nekaj teh programov in poleg se fa3 in fa4. Vaje se itak ponavljajo, bolj za motivacijo, ker kaj novega izveš in ko punce objavijo napredek, si misliš zakaj pa js ne… sem mislila da bo šele naslednje leto. Letos je pa blo enih akademij. Zlata jama…  Drugače sem spet začela z nemščino, uf se je težko ucit jezik če ti ne gre.

Če bi imele dovolj kisline v želodcu, ne bi rabile ruputa in ostalega sranja.

Na internetu je dovolj literature in videov, ki govorijo o izboljšanju kisline.

Ojla punce,

vidim, da tema zamira. Tudi meni je šlo iz navade redno gledat in pisat. Ste pa same pozitivke in take ljudi je dobro imeti okoli sebe. Če še katera čuti tako… Tisti moj mail je še vedno aktualen.

[email protected]

Drugače jaz delam nov krog Fit akademije in vzdržujem stanje. Nekako se lovim v novem ritmu, zdaj ko delam na svojem. Ene stvari so res lažje. Druge pa težje. Tako pač je, kajne?

Upam, da ste ostale tudi pridne.. 💪

 

New Report

Close