Najdi forum

Mercatorjeva posoda chic

Pozdravljeni,

zanima me, kakšne izkušnje imate vi (če ste jo seveda kupili) s posodo CHIC, ki jo Mercator prodaja po polovični ceni. Jaz sem dolgo časa oklevala z nakupom ma potem sem le kupila 2 ponvi.

In razočaranje je popolno. V mali ponvi sem na maslu prepražila drobtine in seveda mešala z leseno kuhlo in ko sem ponvo oprala je bila vsa v črtah (ni bilo prav zajedeno v teflon) pa vseeno se mi zdi, da je ponva uničena in ravno tako sem v malo večji ponvi nekaj cvrla in samo obračala z lopatko za teflonsko posodo in ravno tako je ponva vsa v nekih črtah.

Z eno besedo – RAZOČARANJE. Pa kaj Mercator sploh zavaja kupce in jim kao ugodno prodajo zanič posodo.

In vi, ste s posodo zadovoljni?

Predvsem vam želim lepo nedeljo.

Minka

Imam dve in ravno sem nalepila nalepke za tretjo, ker sem zadovoljna z njimi. Žal pa jih ne dajem v pomivalni stroj, vso teflonsko posodo perem ročno, ker sicer čez čas dobijo grde robove.

Jaz sem se odločila, da je ne kupim, ker me je totalno razočarala, ko sem jo videla v živo. Pa še teflon je!!!

nova
Uredništvo priporoča

Super je! Jo imam že nekaj časa, pa je kot nova! Še jo bom kupila!

Meni je super. Tudi jaz bom kupila še kakšen kos.

Jaz sem kupila vse kose. Veliko jih uporabljem, pa nimajo nobenih prask. Meni je zelo kvalitetna.

Kupila sem hčeri za dedka mraza, pa sebi tudi eni dve in jih bom še kupila. Smo vsi zelo zadovoljni! Imam pripravljene nalepke še za dva kosa, pa nekako ne pridem do njih, ko jih naš center dobi, jih ljudje kar razgrabijo, osstajajo le določene dimenzije ponev, ker teh dobijo največ, ostalo je takoj pokupljeno, ko pride!

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Jaz sem pa kupila pekač, pa mi ne gre v pečico. A ima še katera tak problem, ali je moja pečica čudnih dimenzij?
Ne vem, kaj bom sedaj z njo počela.

Nesi nazaj v trgovino. Pri nas vem, da bi mi zamenjali..
Jaz sem tudi zelo zadovoljna z njo..

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

V trgovini so me k sreči opozorili, da, če imam nov štedilnik, da pekač ne bo šel notri. Zato kupila drugo posodo, pa tako mi je bil prevelik. Morali bi ti ga zamenjati za drugo posodo, če je nerabljen. Mimogrede, tudi jaz sem zadovoljna s to posodo.

Imam dve ponvi in 2 woka pa še eno posodo nameravam vzet – samo je trenutno nimajo. Super zadovoljna!!

BTW karla: kaj pa fali teflonu??

imam teflon wok….pa nisem najbolj zadovoljna- se po prvi uporabi poznajo neke črte- uporabljala sem lopatico za teflon- kot Minka….škoda…

super zadovoljna s posodo…hrana se ne prijema, enostavna za umivanje, bom še kupila kakšen kos

New Report

Close