Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Me je skoraj na rit vrglo

Me je skoraj na rit vrglo

ko sem vidla reklamo po TV. He he, me prav zanima kako bo to izpadlo pri nas!

“Iščemo 25 sanjskih žensk, ki si želijo spoznati sanjskega moškega in osvojiti njegovo srce. Morda boš prav ti tista, ki bo z njim delila srečo in solze skupnega življenja …”

jst vidim tole:

Iščemo 25 zasanjanih čebul, ki si želijo spoznati pohotnega moškega in osvojiti njegov penis. Morda boš prav ti tista, ki bo z njim delila picko in solze skupnegaa življenja s tabo…

hehe, 4 real:)

🙂))
kere glupe ženske se bodo prjavle…

Kako so ženske naivne. Enega tipa bodo zbrali (oni), potem se bodo pa ženske na vse pretege metale za njim. Uh, to je pa preveč.
Ženske, imejte pamet????

moski mislijo s kurcem
zenske pa z nicemer:)

…upam da bojo zbral vsaj za povprečen IQ pameti skupaj s 25 ženskami + 1 moškim…seveda sanjskim…

>25 zasanjenih čebul

loool, pa še res je

pred leti je bila ena oddaja, kjer so mladoporečenci tekmovali v nekem glupem kvizu za neke glupe nagrade in zanimanje je blo ful, tko da bi rekla da bo tud za to dost bednega folka
bljaaaaax kako lahko????

Super komentarji , vsi.

Sej ne more biti res , da bi se katera prijavila ?

Eh, če bo poštena nagrada… se bojo zihr prjavl…

Dobrodošli v Slomeriki (slo + amerika)

[Govoril sem. Hau.]

boljš kot uni k pojejo tam na TV…škoda ker ni big brother, to bi slovence na noge spravilo, že vidim kako se bodo mamce razburjale, pa teme na med.over.net šibale hehe… punce dajte se prijavit, da bomo za kakšno forumovko navijal 😉

lp ajs

Sej ga bodo raztrgale……

1.Če bi bil to tako sanjski moški,sigurno ne bi tko skrivali njegovih podatkov (starost in fotografija)

2.In če bi bil tako blazno lep,si deklet ne bi iskal preko neke bedne oddaje,ampak bi si jo našel tam kjer jih najdemo vsi “normalni” ljudje.Sploh bi se pa kr same metale za njim…

3. Ste prebrali pravila?Da se morjo strinjat s tem da jih bojo snemal 24 ur na dan-tud takrat ko one ne bojo vedle za to (skrita kamera)-to s emi pa zdi naravnost bolno.Da še na skret ne upaš it normalno.Za vsak prdec bojo vedl in v pogojih piše tud da se strinjaš z objavo.A si predstavljaš da doma sediš sama na kavču in gledaš televizijo,pa pač PRDNEŠ,se popraskaš po riti,povrtaš po nosu,počohaš po tamali…in oni te pri tem opazujejo,ti pa sploh ne veš…Povrh tega pa to še objavijo.Kera se bo na ta šit prjavla,ma pa IQ krepko podpovprečen.

4.Poleg tega pa tud sanjske ženske nimajo kej tipe iskat v takih bednih oddajah,če so tko popolne in sanjske in oh in sploh.

5.In če kandidatko na koncu izbere “sanjski moški”,zakaj finalistke zbira producent?Haloooooooo???????Pa sej ne bo on z njo preživljal romantičnih trenutkov…

6.Poleg tega pa-kako si predstavljajo življenje 25 žensk z enim moškim???Se pravi da je on en velik kurbir.Če bo v vili z vsemi temi lepotičkami…sigurno s ebo dogajal še marsikej drugega kot samo gledanje in pogovarjanje.Ko bodo ugasnile luči kamer,se bo tem 25 ženskam in enenmu moškemu pridružil še producent in dogajal s ebo grupni seks.V finalu bo zmaagla tista ki najbolj potegne na odprtem morju na jahtici…

He-he!

Moje mišljenje!

New Report

Close