Najdi forum

Jaz tud grem danes gledat kajmak in marmelada. Samo ob osmih zvečer.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider a poznaš kaka dva brata iz Tabora nevem kak jima je ime vem samo da sta dvojčka?

Hahahahaha….to je pa vprašanje leta :)) Si moram shranit…

Ne, khm, žal ne poznam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -
nova
Uredništvo priporoča

:))))) Glih sem ti misla rečt, da če ne bota mogli not, naj malo pohajkujeta po Mb, ker so tu zbrani predlogi, kam it.
Pravi super ženski večer, ha? :))) Prav tak!

Evo, moj predlog:
1. vse 4 skupaj idite v Yucatana, pa probajte še za onidve dobit karti, po moje še bojo za dobit!
2. če ne bo za dobit, sta vidve na koncertu, onidve nekje zunaj in se pol dobite, pa še malo vse 4skup čagate
3. če bota doble, ste vse 4 na koncertu, pa še pol malo čagate
Malo si je treba privoščit, kaj pa te češ, ku*c. :)))

Kaj v Mb greta v kino al v Celje? Ker, če bote že kaj pred koncertom v Mb, da bote šle na pijačo recimo še kam, pol priporočam Holmesa al pa Extrema, kjer prodajajo karte za Yucatana, pa lahko še tam probate karte kupit.

obe smo s primorske,sam ona je letos začela študirat gor,tako da bomo v njenem(in od cimer) stanovanju,sam med vikendom še ni bla gor

Ja hud a ne!!

Đuro je OK, ampak še v stari jugi mi je vedno bil simpatičen Dragan Bjelogrlić. Sploh pa je dober v zadnjem filmu , ki sem ga gledala – Lepa sela lepo gore.
Res pa je , da Đuro vedno zadane kaj nam je všeč…..pa tudi tisto slabo, ki je v nas.Tako kot pravi – vsak ima svoje “južnjake”….:)

Prejšni vikend pa sem šla pogledat Matrico. Glede na to, da sem jo tako dolgo čakala , sem bila kar zadoščena. O temi in zgodbi pa brezveze debatirat, ker bi potem lahko napisala roman.:)))

LP

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti želje uresničile.

Dragan Bjelogrlić mmmmmmm moj tip moskega….Malo je ze starejsi sicer ampak..Spoznala sem ga v zivo in ..ej…res je dober. Izzareva tisto nekaj.

:))))))))))
Jaz sem tud padla v smeh, faca si, ej!

Madona, celo dopoldne že na radiu Plus žagajo Joksimoviča….:))) To mi delaj!!!::)))))))))

V kino greva v Planet Tuš v Celje, ampak naprej bomo pa imprivizirale…:)))
Še vedno je bilo super in ne dvomim da bo danes drugače.:)))))

LP

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti želje uresničile.

A tak. No, sem misla, da je ona od tu al pa kaj.
No, lepo se mejte v glavnem! Pa javi, kako ste se mele, pa kak se ti je kaj zdelo, da vidimo!

In kdaj se začne koncert?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

aaaa itak bo lušno
meni se mb in štajerci/ke itak dopadejo
imamo pa pri nas dosti policajev ki so iz mb in so fanj
eden bo pa tudi ta vikend gor tako da bo tapravo :o)

ajsiiiiii kaj ti si tudi mariborčan? :o)

Ja, že včeraj je blo na Plusu svega i svašta o njem. :)))) Sej je to vedno tak, ko je kaki koncert v Yucatanu.

Ja, sem si kr misla, da bote šle v Planet tuš, ja. :)))

Jaz pa malo cvikam glede današnjega koncerta, priznam, ker ne vem, kak bo to zgledalo v Yucatanu…. :((((

Ja, nič- uživajte pičkoline, pa javimo jutri, kako bo, ne? :))))

Ja, v yugi se ga dobro spomnim iz filma Boško Buha…Ti verjetno ne veš, za kateri film se gre, ker si premlada.:)) Pa v filmu Rane tud dobr.
Pa v zadnji dobri seriji v yugi ” bolji život”…….pa Ajde da se volimo 3 ….
Uf, še bi lahko naštevala. Skratka dobr igralec in še boljši dedc.:))
Ne glede na to koliko bo star, vedno bo imel tisto mladostno iskrico v očeh.:))

LP

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti želje uresničile.

v maribor žurat, ta je pa dobra :)))))))))))

zakaj pa da ne?
povsod se da žurat,če hočes

Če je žur odvisen od kraja ? ne vem če je tako!:))))
Ko se pri meni ta prava družba zbere na zidanci in ko se žur potegne do jutra – ej, noro!:))))

LP

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti želje uresničile.

Pa Primorci ste tud face, moj kolega je lani poleti delal v hotelu Gregory, če poznaš, pa v Piranu je mel stanovanje, pa smo šli malo na obisk in je blo legenda, on pa je bil čist navdušen nad Primorci, že čist po vaše vleko! :))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close