Najdi forum

Od sladkarij nič – dva do trije koščki čokolade vsak dan, to že, ampak glede tega se ne sekiram.

Problem – alkoholne substance (beri vino) h katerim pa se na žalost taaaaako fino prilegajo ribice goldfishli, smokiji, prestice in druge mastno-slane dobrote (v velikih količinah)… Sicer samo 1x na cca14 dni ampak se mi še to zdi absolutno preveč.

Skutin-jabolčni štrudelj od bodoče tašče. Bosanci imajo izrek: “Mrtva usta da ga jedu” :))

Raznorazna pekovska peciva, rogljički, žepki… in pa sadje, oblito s čokolado.

nova
Uredništvo priporoča

čokolada…še posebej MILKA….tej se ne morm upret.

meni pa je najboljši tiramisu……………………………………………………in ga jem tudi kdaj v sanjah:)))

Licking the rich, creamy Guinness foam off the upper lip

(:-{d)

hehe..Extra Stout %-o

Jaz sem pa presenečena, koliko ljudi je dejansko “odvisnih” od zadeve, ki se ji reče Milka… ker – čisto iskreno – je ta izdelek daleč daleč od čokolade, kakava in kakavovega masla je namreč v njej le toliko, da si lahko uradno “zasluži” naziv čokolada, čeprav je to zgolj približek… tako da – mislim, da niste odvisni od čokolade pač pa od cukra…

(nekaj časa sem delala na uradu EU, kjer “skrivajo” uradne recepture za vse izdelke, ki krožijo v EU, Milka je nekaj, čemur bi moja mama rekla “šečerna pločica”)

Maya May… 🙂 – se mocno strinjam in globoko cudim Milkomaniji (a jo po drugi strani tudi razumem), ampak okusi so okusi :))

__ http://www.cenim.se

Kako paše pivo ali dve, potem pa trije kosi mastne pečenke

Okusi so res različni, se pa popolnoma strinjam!
Milka in co. je daleč od čokolade!! Je že kdo probal čokolado z 80, 88, 99% kakava? Ali pa 80% s pomarančnimi lupinicami, pa z grobimi delčki kakava..Božansko.. Na žalost oz na srečo pa se te z 99% v slo ne da dobiti; jaz sem jo nabavaljala v specializirani ‘eurotrgovini’..zdaj pa ne morem več:((

…doma narejen jabolčni ali pa skutin štrudel…. sladoled s karamelo… pa palačinke… mmmjjjaaammmmiiii…. tuki vse odpove 🙂

Končno še nekdo, ki mu razvade ne predstavljajo sladkarije, pač pa “alkohol” in mastno slana hrana.

Očitno sem čudna!

Meni za vse sladko “dol visi”, do čokolade ne čutim nič. Ampak razne salamce, pa mortadelce, pa pršutek, mastni sir, meso na sto načinov, sendviči… mmmm
Pa še nekaj: jaček spečen na ocvirkih… na srečo je tud moj fant tak konkreten jedec (oz. anti cukr)in pri nama v hladilniku ni marmelade:-)

Ela

p.s.: ČE BI POJEDLA TOLKO KOLIKOR SE MI “LUŠTA”, BI BILA PA MALO BOLJ MOČNE SORTE:-)

Jaz pa naravnost obožujem 3 stvari: BELO čokolado, Rafaello in kremšnite!!!

sem parmezan-o odvisnik

Jaz pa obožujem gorgonzolo, montagnolo in podobne sirčke…….

Jaz pa bounty :-))

Siri takšni in drugačni

gorenjka roladice… pa piškoti… njami…

Jaz čokolad, ki vsebujejo več oz. veliko kakava (temne čokolade) videt ne morem, kaj šele, da bi jo jedla. Oz. bi bla res velika želja po čokoladi, bi jo pač pohrustala, ampak tisto, ki nima tako veliko kakava.
Imam pa rada Milko, pa tisto Kinder čokolado, pa kakšne, ki so po okusu podobne: npr kak Kinder Bueno. Včasih sem bila zasvojena s čokolado, zdaj pa si jo tu in tam privoščim, ko si je res zaželim. Ja, pa čips je moja šibka točka. Ampak tisti, ki je samo slan, ne kak z drugimi dodatki. Ampak tudi to pride samo tu in tam v želodček, ker me napihne, da je joj:)

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

New Report

Close