Najdi forum

Vsakič, ko grem na vc, ko se tuširam, samozadovoljujejm…mi totalno pade samozavest zarad pogleda na mojo češplco. Mam mal večji ščegetavček, ko dam narazn noge al pa ko počepnem, prav vn štrli..tak kratek pa debeu. Kot mini penis. In vsakič postanem zelo depresivna, izogibam se spolnim odnosom, ubistvu vse moške že podzavestno odganjam od sebe, ker vem, da ko bo prišlo do intimnosti, bom stisnila rep med noge. Pa ne mislit, da sem najstnica, sem že kar nekaj let čez 20, pa je iz leta v leto slabše.
Punce, kakšni so vaši ščegetavčki, moški, a vas ful odbija tak večji klitoris?

Kak to misliš? Je kakšna slika na googlu ? Kr nvem če mislima isto, če mislima, mene to glih privlači. Dej neko sliko z googla

nelagodna ne sekiraj se glede tega. vsaka zenska ima drugacno vagino in klitoris. tudi meni izgled moje ni vsec a sem se s tem sprijaznila saj vem da je skoraj toliko razlicnih vagin kot je roz.

z veseljem bi te spoznal. večini fantov je to všeč

S ščegetavčkom nisem nikoli imela problemov. Sem pa v mlajših letih imela problem glede izgleda češplce nasploh, ker se mi je namreč moja zdela čudne oblike. Zdej vem da ni nič narobe z njo 🙂

Če še nisi zasledila te stran, si jih lahko tukaj ogledaš in vidiš da je vsaka drugačna 😉 The great wall of vagina

HAHAHAHA vi bi jo spoznal pa oralno zadovolji hahaha kaj pa če ma 200kg pa 3cm douk ščegi uspodi?

Mene pa zanima samozadovoljevanje moškega . Je lahko kaj nevarnega slučajno ? In koliko krat na dan je super se samozodovoljevat ?

To je smrtnonevarno. Tko,da ne počni tega!!!

Prosim punce nikoli ne pocnite tega.
To ti bo unicilo samozavest….

Sploh ne mislim da imas celo prednost.zato ti predlagam da kar veselo brez zadrskov

To je popolnoma normalno. Vsaka ima drugačno.

In kot bi rekle ženske, bolj je važno vse tisto okoli mednožja.

Meni so taki klitorisi všeč.. Maš vsaj kaj za lizat 😀

Se lahko pogleda?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close