Najdi forum

Imam partnerko43 let ki je nadpovprečno lepa,sam sem povprecenega videza. Problem imam ta da se mi moja velikokrat obleče v totalno sexi perilo… Vedno mi reče da zame želi biti lepa… Pa vendar… Perila doma ogromno, deležen sem ga tudi ob odnosih z njo. Seks super.
Vedno bolj me pa v mislih utrujajajo prebliski da se tak rihta zaradi drugih.
Se pogovarjava in mi vedn pove da je vse to zame da ni za druge… Itak ji zaupam.
Kako se lahko rešim Oz ste se rešili teh lubosumnih misli. Ali panicarim. Se pa bojim da zaradi tega mojega obcutka bom uničil njeno željo po takemu perilu itd…
Kako vi to rešujete? Je bolje da rečem itak je moja naj bo seksi Ali naj začnem malo pazit kam gre ko nisva skupaj.
Sam ji pa zaupam.
Ima pa iz prejšnjih vez zanimive sex zgodbe ki jih je imela.
Prosim mnenja!!!!

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Spoštovani Charrrr,

iz vašega kratkega zapisa je razbrati, da vas muči partnerkina lepota in oblačenje v seksi perilo, pri čemer je začutiti, da vas je strah, da vi morda niste dovolj dobri zanjo (ali da je ona prelepa za vas). Situacijo opisujete predvsem z vidika spolne privlačnosti, nič niste opisali kakšen je sicer vajin odnos, pogovori, skupno življenje…

Domnevam, da začnete globoko v sebi dvomiti vase in da vas postane strah, da se ne uredi tako samo za vas, zato morda postajate ljubosumni. Pri ljubosumju je vedno v ozadju strah in nezaupanje, ter tudi vzorci navezanosti iz zgodnjega razvoja in odnosi v izvornem družinskem sistemu…To bilo zelo dobro raziskati, če se boste odločili obdržati to zvezo in razumeti kaj se vam dogaja. Sicer v opisu manjka še precej podatkov in si zelo težko predstavljam kako zgleda vajina zveza in koliko časa traja, ali živita skupaj ali imata oba za sabo pretekle zveze, morda družine, otroke, ali imata načrte za skupno življenje ali gre zgolj za iskanje spolnih užitkov ipd. Ne vem kaj ste mislili s tem, da ima partnerka zanimive zgodbe o spolnosti iz preteklih zvez, ali je vmes tudi nezvestoba s katerekoli strani ipd., zato je vse samo ugibanje.

Sicer zelo poudarjate, da ji zaupate, vendar bi z nadzorom in kontrolo kam partnerka hodi, lahko dokazali ravno nasprotno. Pri zaupanju je pomembno koliko je oseba, ki ji želite zaupati, vredna zaupanja in se temu primerno vede, predvsem pa je pomembno koliko vi lahko zaupate sebi (in njej oz. drugim) ter kakšne izkušnje z zaupanjem oz. nezaupanjem imate za sabo… Tu se pa odpre široko polje, ki sem ga že omenjala zgoraj.

Ne glede na vse, se mi zdi, da bi bilo za vas zelo pomembno, najbolje s terapevtsko pomočjo, delati na sebi in svoji samozavesti, zaupanju vase in v partnerko, na svojih strahovih, pogovorih o doživljaju in čustvih… Seveda pa imata tudi možnost, da se lahko oba odločita za partnersko terapijo, če vama je to v interesu.

Vse dobro vam želim in vas lepo pozdravljam.

Jerneja Dimec Bratina, spec.zakonske in družinske terapije, zakonska in družinska terapevtka NOVO UPANJE, individualne,zakonske in družinske terapije in izobraževanje, Goriška cesta 17 5270 Ajdovščina 030/235 117 [email protected] www.novoupanje.si Facebook: https://www.facebook.com/terapije.novo.upanje/

Kapo dol.. Resnično ste naju zadeli…
Oba z “travmami” iz otroštva. Oba imava bolečine v sebi. Oba z različnimi profili staršev. Pri meni zaničevanje nikoli nisem bil dovolj dober… Pri njej posilstva z strani ožjega družinskega kroga ( kolikor se želi spomnit) ..
Oba se ljubiva, pa vendar če se ne bo najino spoštovanje, zaupanje popravilo se bojim, da lahko ravno zaradi ljubeznido drugega ker ga nočem razočara vse uniči.
Oba imava že prejšnje veze oba otroka.
Glede na vaše mnenje se vam zahvaljujem in se vam naroči a upam da čimprej. Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Charrrr, 18.11.2020 ob 04:10

Imam partnerko43 let ki je nadpovprečno lepa,sam sem povprecenega videza. Problem imam ta da se mi moja velikokrat obleče v totalno sexi perilo… Vedno mi reče da zame želi biti lepa… Pa vendar… Perila doma ogromno, deležen sem ga tudi ob odnosih z njo. Seks super.
Vedno bolj me pa v mislih utrujajajo prebliski da se tak rihta zaradi drugih.
Se pogovarjava in mi vedn pove da je vse to zame da ni za druge… Itak ji zaupam.
Kako se lahko rešim Oz ste se rešili teh lubosumnih misli. Ali panicarim. Se pa bojim da zaradi tega mojega obcutka bom uničil njeno željo po takemu perilu itd…
Kako vi to rešujete? Je bolje da rečem itak je moja naj bo seksi Ali naj začnem malo pazit kam gre ko nisva skupaj.
Sam ji pa zaupam.
Ima pa iz prejšnjih vez zanimive sex zgodbe ki jih je imela.
Prosim mnenja!!!!

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Jaz se tudi oblečem veliko krat tako. Prvo zato ker sem to jaz in se tako počutim dobro in samozavestno. Enostavno to sem jaz. Drugo pa tudi zato da sem všeč tistemu ki moram biti. Je pa tukaj še nekaj če ima opravka z mano in kdo ne gleda bo manj gledal druge 😜

Moja (poročena 15 let dva otroka…. sedaj bivša) je tudi fajn lepa pri mal pred štiridesetim z dvema otrokoma in se tud zelo lepo zapeljivo rihta. Sem pa tudi kasneje izvedel da se ni samo za mene rihtala ampak za sodelovca…. no sedaj pa jokca da bi se rada vrnila k meni in k naijim otrokom k so stroški živet na svojem preveliki da bi si še cunje zase kupovala. Ji pač zmanjka konc meseca. No sedaj pa se ne rihta več tako lepo za sodelovca pa jo je še on načevljal… priporočam da na skivaj vseeno imej mal kontrole kje se vlači, da si ne boš kakšnih bolezni nakopal….

Iz vidika ženske: res se rade uredimo za partnerja, še bolj vesele smo če nam partner to pokaže in da ceni to in nam da občutek, da smo še vedno zaželjene, poželjive, sexi. Ko dobiš takšen feedback od partnerja, verjemi, ni lepšega občutka.

New Report

Close