Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje “Ljubim te” – kdaj rečete partnerju to?

“Ljubim te” – kdaj rečete partnerju to?

Mica ti lajdra spet se kurbaš okrog, ko prideš dam ti bom zlomu vse kosti pa rebra pa glavo ti bom razčesnu

Midva sva skupaj 10 let, pa is rečeva večkrat. Običajno pred spanjem ali pa kar tako.

gospodič Jože, s svojim odnosom si sam pripomogel k temu, da se je Mica odločila, da te zapusti in si najde nekoga, ki jo bo spoštoval in ljubil in zaživi polno življenje, kar si tudi zasluži

od danes naprej bo spala pri meni

lep dan še naprej

Eh, tudi od tebe ni nič, če bo pri tebi samo spala. Upam, da si bo v bodoče našla kakega, ki jo bo ponoči pošteno stresal.

brez skrbi, reka, za vse bo poskrbljeno ;D

Eh, tudi od tebe ni nič, če bo pri tebi samo spala. Upam, da si bo v bodoče našla kakega, ki jo bo ponoči pošteno stresal.[/quote]

JanzJanez, ti si tak kavalir! Lepo, da si namesto mene opravil s tem brezobzirnim ničvrednežem, ki dan za dnem izvaja nad mano psihični in fizični teror!
Komaj čakam, da zaživim polno življenje s teboj. Prisežem, da ne bom več gledala Razočaranih gospodinj!

joj Mica, tako si te želim

ne bom te izpustil iz objema

s tabo se hočem postarati

Eh, tudi od tebe ni nič, če bo pri tebi samo spala. Upam, da si bo v bodoče našla kakega, ki jo bo ponoči pošteno stresal.[/quote]

JanzJanez, ti si tak kavalir! Lepo, da si namesto mene opravil s tem brezobzirnim ničvrednežem, ki dan za dnem izvaja nad mano psihični in fizični teror!
Komaj čakam, da zaživim polno življenje s teboj. Prisežem, da ne bom več gledala Razočaranih gospodinj![/quote]

Ne flancaj, prav rada imaš ko te usekam po gobcu, vedno sama prosiš, da te nabutam in razfukam kot kanto.

Janez, jaz bom samo še zate živela! Nikoli več ne bom opravljala, ne bom več visela na monu, obrila si bom vse dlake, ki ti ne bodo všeč, pospravljala štumfe za tabo, vzorno bom skrbela za najin domek, vzgajala nemogoče in do sedaj neznane vrste rožc, zelenjave in povrtnin, lepo vzgojila najine sončke…. no, morda se oglasim na mon samo še toliko, da povprašam, kakšno ime se zdi primerno za njih….

Komaj čakam, da zaživim polno življenje s teboj. Prisežem, da ne bom več gledala Razočaranih gospodinj![/quote]

Ne flancaj, prav rada imaš ko te usekam po gobcu, vedno sama prosiš, da te nabutam in razfukam kot kanto.[/quote]

tule so mi svetovale, naj se TAKOJ LOČIM od tebe in to bom storila že jutri!!! stopila bom na novo pot, z novo samopodobo!

Mica, na vse to sem čakal ves ta čas, vsa ta mračna pretekla leta, ko sem živel v upanju, da bo nekoč boljše, lepše, da bo tudi zame posijalo sonce

in sedaj si tu, Mica

lahko rečem, da te ljubim iz vsega srca

LJUBIM TE, MICA

samo tvoj sem

popeljal te bom pred oltar, ti nataknil najlepši prstan in te razvajal do konca življenja!

poglej, kako me je iztirila ta tvoja neizmerna in pristna ljubezen, ura je petnajst minut čez osem, a sem kljub temu izrekel te čudovite besede

zate bi naredil vse!

MicaMica in JanezJanez, the best sta! Pa koj pod kouter, večer je deževen in mrzel!

Janez, to je zagvišno taprava ljubezen, ko človek prestopi svoje okvire in začuti srečo in svobodo v ljubezni, ki je tako popolna, da lahko celo LJUBIM TE poveš ob netipični uri in te partner vseeno razume in te podpira!

samo tvoja sem, Janez, v tvojem naročju se hočem postarati, ampak do takrat je še daleč, saj veš, človek je star toliko, kot se počuti.

pridi zdaj, ljubi, pridi po kouter, noč je še mlada!

že hitim, ljubezen moja, takoj bom pri tebi!

joj kako lepo dišiš, kot tisti pomladni cvet, ki sem ga zadnjič utrgal med sprehodom po prelepem zelenem travniku, upajoč, da mi življenjsko pot prekriža prisrčno dekle kot si ti

danes, Mica, danes bom jaz tvoj koutr!

midva ne uporabljava prevoda besede I love you, ljubim te, ker nama ni treba.
Uporabljava slovenske besede rad te imam, …
Pa tudi: ti si mi vse, brez tebe nočem , in podobno……

Hahahaha

Jaz mojemu tako enkrat na mesec rečem:
“Kaj sem ti danes že povedala, da te imam rada?”
Seveda sledi tudi vedno enak odgovor…

No kaj je bilo pod koutrom – a jutro al noč?

New Report

Close