Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Lizanje s prijateljem

Lizanje s prijateljem

Sem 16 letni fant. Prijatelj mi je rekel da bi se zalizal z mano. Je gej?

Ni nujno da je. Lahko ga privlacis lahko pa sam ne ve za svojo spolno usmerjenost in zeli to izvedeti. Se pravi poskusiti z fantom in morda z zensko. V teh letih je normalno da najstniki odkrijejo pravega sebe in si ustvarijo svojo osebnost.
Vzemi to kot poduk, morda pa bi koristilo tudi tebi.
Nikar ne obsojaj drugij po dejanjib.

Lep pozdrav

Včeraj sma se probala lizati. On kar ni hotel nehati. Zelo mu je bilo všeč :/ Je to slab znak?

Tega nikoli nisem razumel. Če želi to potem že je, ali pa biseksualec?

Jaz nisem nikoli in nikdar imel takšnih misli in nikoli nisem dvomil kaj sem.

Ampak če ti paše…go for it!

Zakaj mislis da bi bil to slab znak? Lahko je slab znak, iz druge perspektive pa je lahko tudi dober.

Prejšnji teden sma se spet probala lizati. Med lizanjem me je prijatelj začel božati po laseh in lizati ter gristi uho. Tudi objel me je. med lizanjem je doživel erekcijo. Zdaj sploh več ne dvomim da je gej. Se strinjate z mano?

Ja se strinjam da je gey. Mene pa privlačijo punce in fantje če hočeš se lahk tut midva zaliževa.

Pozdravljeni! Sem Fofana iz koroske mati treh otrok. 12 letna hcerka mi je vceraj rekla, da se je zalizala s sosolko na straniscu. Glede tega ji be znam svetovati, saj ji nemorem biti ravno dover zgled glede na svojo preteklost. Uciteljica mi je na govorilnih urah rekla, da jo je s prijateljico zalotila med suhim seksom. Rekla je tudi, da otipava sosolke po “piski” in “melonicah”. Sicer nisem pristasica lezbicnosti a sem vcasih tudi sama pocela podobno. Hvala za vas odziv

Pozdravljen!
Da boš stoodstoten svojega prijatelja vseeno raje vprašaj. Seveda so to znaki homoseksualnosti, hkrati pa lahko tudi biseksulanosti v primeru da ga privlačijo tudi dekleta.
lep pozdrav!

Fofana, si lahko prosim bolj specifična glede česa želiš naše mnenje 🙂
lep pozdrav

Včeraj mi je prijatelj rekel, če mi ga lahko zdrka in pofafa. Bi heteroseksualni ljudje lahko rekli kaj takega?

Heteroseksualni da ce so u fazi prepoznavanja svoje spolne identitete ali pa to menjavajo, drugace pa mislim da ne. Morda pa je navsezadnje biseksualec

Dekle ali se bi z mano zalizala ali poljubila na usnice ljubezni .
Vendar vidim kako se vcasih fantje z puncam lizejo ponovadi so opeti in se slatajo po telesu .
Sem zelo nezen fant zato ti sporočam da komaj čakam tvoj prvi poljub steboj .

Ne on ni gey ampak peder ki te spolno nadleguje!!!z pesico direkt na gofljo ga daj!!!

Stari, oba sta geja. Pika. Oba sta se lizala, tudi ti. Bodita srečna skup in to je to.