Najdi forum

LEPE IN GRDE STVARI

Ja. Mislim ne : )

LP

se zal ti bo!:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Najlepše, ko mižiš in veš da nisi zastonj hrepenel, ker je blo full dober in te on lubčka, ti se pa še post festum mal treseš, trzaš dokler se ne umiriš in šele potem odpreš oči in doživiš najslabše, ker ugotoviš, da nisi seksu s tistim k si ga mel v mislih….

ja pišuka, a ne? Sej se navadiš…

Čudno se mi zdi, po vsem tistem kar pišeš. Vsaj tako, kot te jaz vidim…

a zdej boš pa nesramen..
tud prou

se strinjam… sej pravm, z bivšo je blo že vse na tem…pa je pol padl v vodo…no bo že..

matr se včasih nasmejim 🙂

Najlepše:-))Da se privije k meni ali vleže name…in se cartljava še naprej:-))

Najgrše…nisem o tem razmišljala, ker se s tem ne obremenjujem….

LP Esy

Da direkt po sexu model ustane in gre.. oz. še huj, se gre stuširat čist takoj k končava.. sicer se mi ni še nikol to zgodil.. sam mi je pa to kr neki no… najboljš po sexu.. hmmm… ne vem.. da skupi mal tv gledava al muzko poslušava.. al se pa sam pogovarjava… odvisno v kakšnem odnosu sva… sam tko.. par minut ležanja skupi.. pol pa zarad mene tud če gre. 🙂

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Ah, pa pozitivnih je toliko stvari, da nima smisla, da vse pišem. Meni pri in po sexu paše vse:-)

Če pa že moram izločit negativne stvari, me pa moti recimo, da se pol noče crkljat, da bi rad spal, da gre jest ali pa kaj podobnega, čeprav se mi je to do zdaj zelo redko zgodilo.
So pa druge stvari, ki mi grejo na splošno na živce pri tipih, se pa ne tičejo sexa:
– da misli, da je moja ušesna mečica žvečilni in jo je treba raztegnit na kilometer
– da se enostavno ne zna poljubljat (ne razumem kako to, ampak eni so pa v tem tako katastrofalni, da sploh ne morem opisat) in pol si še cel dan ves slinast po obrazu in vratu
– da me v primeru, če stoji za mano, pa me objame kar okoli vratu, tako zategne, da še komaj diham (ok, saj vem, da ste bili v sredo vsi hudo razočarani zaradi nogometa, samo ni pa treba zato punce fentat)
-itd., itd.
Da pa ne bom tako pristranska za negativnost, bom pa povedala kaj mi je pa zdaj po novem hudo rajcig tako na splošno: zadnjič se je po moji celi roki razlilo nekaj piva in mi ga je tip tako rajcajoče dol polizal in me pri tem še tako hudo opazoval, da joj. Hudo:-)) Se vidi, da imate radi pivo, ker ne izpustite niti ene kapljice:-)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close