ledvice

Dober dan!
Želela bi več informacij glede urinske slike. Stara sem 35 let. Zadnje čase me je bolelo v ledvenem delu.Urinska slika pa je: hemoglobin 2, eritrociti 5-7, levkociti pos, referenčna vrednost 3,08. Zdravnica je omenila, naj grem na ultrazvok. Ker me je bolelo sem šla na samoplačniškega – saj veste napotnica, čakanje, vrste. Pregled ni odkril kamnov oz. ledvice so se zelo lepo videle – najbrž zaradi zelo polnega mehurja- vse je bilo b. p. Ko sem šla na vodo me ni nič peklo, krvi tudi ni bilo videti. Ker me je to že nekajkrat “zagrabilo” pa vedno se nekaj govori o pesku, kamnih. K svoji zdravnici skoraj ne morem . kaj menite za kaj gre. Ali je možno, da me boli samo križ. Čeprav v desni ledvici – takrat ko imam težave čutim nekakšno zbadanje. Ali gre kljub vsemu lahko za križ ali kaj podobnega. Lepo prosim za odgovor. kaj menite vi?
Lepa hvala zča odgovor in lep dan Vesna

Spoštovani!

Kljub vsemu ste še malo premalo opisali svoje težave, zato vam tudi zelo težko pritrdim, da je vzrok v ledveni hrbtenici, čeprav je najbrž res. Še bolj verjetno je vzrok v mišicah zaradi stalne prisilne drže pri delu ali zaradi skromne razgibanosti, sedanje v mrzlo voziko ipd.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close