Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Lak za odvajanje sesanja palca

Lak za odvajanje sesanja palca

Zanima me kje se kupi omenjeni lak in če imate kakšne izkušnje z njim.
Vesela bom tudi drugih izkušenj kako vam je uspelo otroka odvaditi sesanja palca.

Lep dan!

Jaz sem ga kupila v DM. Efekt nula. Hči je grizla nohte, pa je lak ni odvrnil. S sesanjem palca pa nimam izkušenj.
Koliko je star otrok?

jest bi pa mela kej tazga za odvajanje od dojenja? obstaja?

Mavala stop. Je res nagravžen ampak eni otroci so vztrajni. Meni je pomagal.

Za odvajanje dojenja pa obstaja enostavne način. Da pač ne daš več. Z nohti tega ne moreš naredit.

tudi za sesanje palca namazes noht z lakom proti grizenju nohtov. 100% deluje. Lak sem kupila v Sanoloaborju in stane 8,5 EUR

preverjeno učinkovit je od Jessice – Nibble no more… nek izvleček iz kaktusa ki je ultra ogaben. aja kupila v Beautique v mercatorju..

Navala stop.
Pri nas je delovalo. Kupili v lekarni.

poskusi s česnom :((

Tudi jaz sem kupila takšen lak v lekarni in namazala nohte hčerki. Rezultat: cel dan je bruhala, ker je ta lak resnično negravžen ( tudi jaz sem ga probala ). Tako sem si naredila delo za cel dan in brisala za njo bruhanje, tako da nikoli več. Prst pa še vedno vleče.

Kupila v DM, namazala vse nohte hčerki, nato še skoraj 4-letnemu sinu, ker si tudi grize nohte. Sinu namazala na vsaki roki le po 1 noht.

Rezultat.
Najprej je bruhal sin, potem še 6-letnica. Bruhanje in jok celo popoldne.

Nikoli več!

namaži s tabascom

New Report

Close