Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kriza – Dark sides of Berlin

Kriza – Dark sides of Berlin

Vceraj sem se kar malo zamislil. Slucajno smo se peljali vceraj skozi Kurfürstenstraße, ki je znano tudi kot t.i. Baby-strich. Groza, to kar se nastavlja so se otroci :((( . Verjetno zaradi stafa. Pa kar tak folk v ferrarijih in tezkih avtih ustavlja in jih jemlje s seboj. Zvodniki pa se skupaj menijo, oblajajo kdaj kaksno, v glavnem pa picijo tezko mafijo. Faak, cist ko v kaksnem filmu je bilo. Je dala kolegica raje v drugo pa gasa dalje….Brrrr. Cez dan je pa ta ulica cist, cist normalna, zvecer pa cist vse podivja…
Pa ljudje bozji, ko bi vi videli, koliko dreka je po cesti. Hudooo. Pa vcasih vidis tudi kaksno nagnusno podgano.:))) Najvecji nemarnezi so pa Turki in Kitajci. Berlincane ocitno hudo je..e komunala.

kdaj bomo v ljubljani dobil eno pošteno rdečo ulico madona, vsa mesta jo imajo!!!!
…drugace pa bad…:(

lp ajs

Praviš, da je nebo nad Berlinom lepše!

nova
Uredništvo priporoča

Don Vito, sej ta ulica je znana že po knjigi “Otroci s postaje Zoo”, ane…Mislim gledala sm tut ta film & brala knjigo, tko da nevem kaj naj rečem na to. Res grozno, česa so ljudje sposobni za en fix…Očitno smo v Sloveniji še kar na diobrem glede tega in komunalnih storitev 🙁

Ja itak, saj poznam film in knjigo, ampak, je cist nekaj drugega, ko se to v lajf vidi! :(( Uhh, slovenija je zakon, kaj se tice urejenosti okolja in prijaznih storitev!!

Predlagam, da se Slovenska spet preimenuje v Titovo… :))

To sem pa tudi jaz ze v Berlinu vidla..ampak cisto pomotoma…in me je kr v srcku stisnl:( ampak res..ze k smo sli po eni drugi cesti ( ne vem imen, se opravicujem), so bile vsiljive prostitutke na 2 metra…
Groza je to, to sm gledala v kasnih filmih v geto okolicah, ampak k sam to vids, ful zacnes spostovat in cenit svoje zivljenje…

Ljubčki moji, tudi naša Ljubljana se bliža temu “idealu”, počasi, pa ziher!!!!

Ja, je nekaj na tem. St.Pauli v Hamburgu ali Red District v Amsterdamu etc., povsod ista scena, da te kar stisne pri srcu. Tisti, ki so bili na Tajskem, pa vejo pvedati še kaj hujšega. Je pa res hudo to, da se starostna meja niža in niža.

Uhhhhh, kje….to je se zelo dalec. Tukaj je 4 mio folka, za dve sloveniji skupaj in se malo vec, na prostoru premera 60 km. Folka je polno in serjejo po vsakem kvadratnem cm-jcku :)))))))

A niso včasih za švabe govorili, kako so pedantni….?! Jaz bom do takrat, ko bo LJ postala takšna, izginila drugam, ziher!

pa luštne kelnarce :)))

lp ajs

jebemti mater, začnite kavsat iz ljubezni, ne pa sanjat o kuplerajih!
A sploh veste koliko nesreče to potegne za sabo: pejte še enkrat brat post od Don Vitota!

Jest mam poslovne kontakte z Nemci pa Nizozemci… Moj komentar: primitivci, vsi po vrsti. Je veliko lažje delat z Bosanci: vljudni, urejeni…

Sodoma in Gomora se je nekoč v zgodovini že zgodila…
Danes pa folk zgodovino samo ponavlja. Nič se niso naučili…

nismo naučili!… tudi mi smo del verige, ki na žalost kroži

Ko to enkrat pogruntaš, nimaš nobenega razloga več, da ne bi začel delati drugače.

Mislim, da nas je Kihotov prekleto mal ostal… Naučimo naše otroke delati drugače in bolje,… mimogrede kakšno mnenje imaš o protiglobalistih?

Z idejo protiglobalizma se načeloma strinjam-korporacijski kapitalizem bo uničil civilizacijo.
Ne strinjam se pa z načinom delovanja protiglobalistov: fizično nasilje do soljudi ni v moji naravi… Pa razno razni fuknjenci so to gibanje izkoristili za to, da lahko delajo zgago!

heh..ko vi ne vete, kaj vse pr nam na vasi dogaja!!!! mene jo ornk strah po mlek it zvecer!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close