Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina kri iz penisa

kri iz penisa

Pozdravljeni!

Pred dvema dnevoma me je začel peči penis pri uriniranju. Danes zjutraj sem opazil kake tri madeže od krvi na spodnjicah – velikosti nohta. Težave s pekočim uriniranjem sem imel že pred časom. Na dermatovenerološki kliniki so mi ugotovili streptokoke in dobil sem Ospen. Moja punca je bila prav tako pregledana vendar ji niso ugotovili streptokokov temveč neko drugo bakterijo (ne klamidijo) in dobila je neko zdravilo na E (imena se ne spomnim). Punca ima večkrat težave z izcedkom neprijetnega vonja – predvsem po spolnih odnosih. Pri uriniranju je ne peče. Zanima me, kaj bi bilo lahko narobe?

Hvala za odgovor.

Spoštovani!

Najbrž si okužbo uspešno izmenjujeta. Poleg zdravljenja obeh bi bilo potrebno skozi daljši čas uporabljati kondom kot zaščito pred penašanjem mikroorganizmov.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pozdravljeni!

Za kakšno okužbo mislite, da gre. Kaj hujšega? Bris pri punci po zdravljenju je bil negativen.

Hvala za odgovor.

Spoštovani!

Medtem ste klice lahko pokasirali vi in imate zato sedaj težave. Seveda je takole po elektroniki to zelo nehvaležno, ker še ob pregledu in s testiranjem le težko najdemo povzročitelje. Težko pa tudi razmišljam o drugih razlogih krvavega urina.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close