Najdi forum

Krema za bradavice

Prosim pomagajte mi, katero kremo ste uporabljale za vnete oz. razpokane bradavice. Sem nekje na forumu prebirala o eni krema, pa nimam pojma kako se imenuje in tistega linka sploh ne najdem.

Lepo prosim za pomoč.

Hvala in prijetno dojenje vsem, ter en LP,

S.

super pomaga AVENT – soothing nipple cream.

lp, sabina

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

Meni je pomagala Multi-mam in Bepanthen (roza). Sem pa imela res exstra razpokane in krvave bradavice.

nova
Uredništvo priporoča

meni je tudi kolikortoliko pomagal bepanten – ne bom rekla, da so se hitro pozdravile, se mi pa vsaj niso vsakic nalimale na modrc, ker sem imela res ful pocene – cela krvava luknja je zijala na sredi. pa namazat je treba res vsakic, ce ne ni nic.

jaz sem od LL Karmen dobila kremo iz lanolina, ki je naravna in zelo učinkovita. priporočam.

Če še dojiš potem je prava rešitev LANOLIN, dobiš ga v vsaki lekarni. Ne rabiš ga dol čistit preden dojiš, vse ostalo pa moraš.

Jaz imam tole: LANOLIN Multi-Mam SUPER!!!

LP, Bani

Lanolin Multi-mam!

ja, Aventove kreme tudi ni treba dol čistit pred dojenjem!!
meni lanolin ni preveč pomagal.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

se strinjam, Aventova najboljša. Priporočam!

Jaz glasujem za LANOLIN- 100 % naravno!

Lepo bodite,

Missy

Modrc dol in mleko stisnit na bradavice, ter se luftat na svežem zraku.

Jagoda

ps. pa moža držat stran od sebe :)))

New Report

Close