Kozmetika pri 32

Katero kozmetiko uporabljate tiste, ki ste dopolnile 32 let? Zanimajo me predvsem dobre kreme za obraz in kreme za gubice okrog oči.Koliko date za eno takšno kremo, ali se vam zdi, da so tiste, ki so 15 jurjev in več resnično tako dobre?

jaz (pri 31.) uporabljam kolekcijo od phitomer-a (ne vem če sem prav napisala) in sicer njihovo dnevno in nočno kremo, kremo proti gubicam za okrog oči ter serum za pod kremo. enkrat ne teden tudi njihovo masko. ker imam izrazito suho kožo se gubice že poznajo, zato raje dam vsake toliko časa malo več denarja za kozmetiko. mogoče se mi bo enkrat obrestovalo.

p.s. dobra kozmetika se mi zdi tudi kolekcija biotherm!

za phitomer še nisem slišala.Kje pa se dobi in koliko stane ena krema’

Zelo rada imam Decleorjevo kozmetiko. Poskusi z njihovo aroma terapijo in kremami. Čudovita izkušnja. Ni poceni, je pa super. Kožo olja sprostijo, kreme jo dobro nahranijo. Sicer pa za predel okoli oči uporabljam A. Borlind Eye wrinkle cream. Le po njej nimam težav (Decleorjeve za oči še nisem preskusila). Po nekaterih kremah za oči sem namreč dobila napihnjeno (vrečke) kožo pod njimi, kar je pravzaprav še slabše od gub.
Poglej na http://www.decleor.com/ ali pa vprašaj v drogeriji.

Pozdravček, Neja 🙂)

Neja, kje pa kupiš Decleor kozmetiko?

kupujem jo v Ljb, v Muellerju na Čopovi, vedno so dobro založeni.

Pozdravček, Neja 🙂)

Jaz prisegam na Vichy. Pa še cene so zmerne.

pri 30 nobene, bi pa rada enkrat dobila eno pa kateri ne bi imela lišajev.
Priskusila sem jih kar nekaj a žal še brez uspeha. Če ima katera idejo kaj naj naredim bom hvaležna.
LP A.

Neja, hvala za informacijo. O tej kozmetiki sem slišala že veliko pozitivnega in bom ob menjavi šla v nakup. Verjetno jo imajo tudi v M-MB. V Limoni drogrerijah vem, da jo nimajo.

lp Sanja

Še ena, ki prisega na Vichy. Občasno se naveličam in poskusim kaj drugega, pa naslednjič spet pristanem na RetiC.

Poskusi z Bepanthenom-ja, tisti ki je tudi za boleče bradavice po dojenju, pa za otr.ritko in je odličen za suho-lišajasto kožo.Preverjeno-svetoval dermatolog.Le na gube verjetno nima učinka.

Tudi jaz jih imam 32, prej sem bila pretežno na Nivei Q10+, zdaj uporabljam Vichy Nutrilogie2 – pozimi, poleti sem imela Nutrilogie1. Za okoli oči uporabljam alverde – smetlika, mislim, da je to znamka DM. Vseskozi sem imela občutek suhe in napete kože, šele z vichy se je to popravilo. Sem zadovoljna.

Jaz jih bom pa drug mesec dopolnila 33. Tudi sama sem poskusila že ohoho krem…..Vichy, Schoeller, Loreal, Avon, Rosal itd…….karkoli so mi kdaj kje svetovali. Nekaj časa mi je še najbolj pasala Vichy kozmetika, potem pa kot da se koža “naveliča” in dobim lišaje. Sploh sem imela zalo problematično suho in lišajasto kožo po drugem porodu ….. ko sem prišla po skoraj štirih tednih domov……. totalen obup.

Takrat sem si obraz mazala kar z mandljevim oljem, potem pa sem si kupila kremo Nivea Q10 in nočno kremo Nivea (so mi jo včasih posodile sotrpinke v sobi). Stanje se mi je normaliziralo in sedaj uporabljam samo ti dve kremi.

Trenutno sem zadovoljna. Lep dan, K.

tudi jaz uporabljam Vichy, cene uredu in tudi na kožo blažilno deluje……

Tudi jaz sem imela podobne probleme kot a.
Že vrsto let uporabljam Lancome Hydra Controle kremo, ki je brez olja in zelo vlažilna primerna za nego obraza za občutljivo kožo.
Uporabljam tudi tonik Lancome Tonique Douceur, ki je brez olja in blagodejno vpliva na občutljivo kožo.

Lp,
L

Jaz tudi uporabljam Decleor, 24 urno, sem pa dobila zadnjič ob nakupu še vzorček olj in kreme za okrog oči. Meni je dobra, je dovolj vlažilna, pa ne preveč mastna. Občasno pa si na obraz dam še vlažilno masko od Nivee, tisto, ki jo dobiš v DM za 300 SIT. Meni dela čudeže.

Vichy Thermal S – za obraz. Po več poskusih različnih znamk sem trenutno najbolj zadovoljna s to znamko.
Poskusi dobiti testerje, ker lahko zmečeš veliko denarja preden ugotoviš, katera krema je za tvojo kožo.

Jaz uporabljam Amwayevo kozmetiko in je super. Resda malce dražja, a edina izmed vseh po kateri se mi ne delajo mozolji. Koža pa je veliko mehkejša in prijetna na otip.

New Report

Close