Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Koža na penisu ne gre več čez glavo penisa

Koža na penisu ne gre več čez glavo penisa

Pozdravljeni!
Težave imam s “pretesno” kožo na penisu, namreč ne morem je več potegniti do konca preko glave penisa. V normalnem stanju brez erekcije gre le do polovice, ne upam pa si jo potegniti do konca. V erekciji ne gre niti do 1/3. Star sem 30 let, spolnost je bila redna in le z ženo. Po rojstvu otroka, je bilo spolnosti veliko manj in sem mislil, da se je zaradi tega koža skrčila. To stanje imam sedaj že nekaj mesecev. Sicer ne boli me nič, koža je nespremenjena vidno, barva enaka kot prej. Nič me ne srbi, nič ni izcedkov, smradu ali kar koli podobnega, le kot, da se je koža močno skrčila. Koža ni nič zatečena, niti me nič ne boli pri uriniranju. Pred tem ni bilo nikoli nobenih problemov, tudi higiena je bila redna, vsakodnevna.

LP, Zaskrbljenec1000

Zdravo, mislim, da pravega razloga za skrb ni in da se v ozadju ne skriva nič zaskrbljujočega, predlagam vam sicer pregled pri osebnem zdravniku, v pozštev bi prišlo lahko tudi vnetje oz posledična manjša elastičnost in pokanje kožice ali kaj podobnega. Ker je po netu to zgolj ugibanje, pri osebnem zdravniki pa pregled zdlo enostaven, je po večmesečnih težavah škoda odlašati
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
Objava čaka odobritev

New Report

Close