Zanima me kdaj se bo v Sloveniji možno naročit na operacijo-korekcijo genu warum. Sem
zasledil po internetu, da te operacije oz. korekcije že izvajajo v USA, Ukraijini, Švedskem..

Morda veste kaj o tem kako se to korigira na kakšne princip deluje, ker rezultati so
čudoviti. Imam namreč bolečine v kolenih in mislim, da ravno zaradi nog na o, ker je
s tem tud večja obraba hrustanca v kolenu. kaj mi svetujete?

Gre za korekcijo t.im. krivih nog, ki pa ni področje manualne medicine ampak ortopedije, zato vam svetujem pregled in posvet o potrebnosti operacije pri ortopedu.

Lep pozdrav,

Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog spec. manualne medicine Ordinacije manualne medicine MO-GY v Sloveniji: Ljubljana, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Denis Kupa, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr.Arkadij Januškevič, T: 05/300 23 77 Izola (Hotel Delfin): dr. Arkadij Januškevič, dr. Genadij FIlipov T: 05/300 23 77 Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje (medicinski center Ludvigdental), dr. Denis Kupa, T: 040 866 456 Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 http://mo-gy.si/ [email protected] V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda.