hej
prenovili bomo kopalnico, pa bi rabili enga super keramičarja
ampak res natančnega, četudi bi bil mal dražji
sem iz Celja
če kera kerga pozna, naj prosim pove…hvala vam
aja ..je rekel znanec, da v Celju niso dobri keramičarji,..a je to res…

za celje ne vem, ker nobenga ne poznam; poglej na internetu, imaš veliko izbiro, potem pa malo povprašaj za reference, ki jih ima posameznik in potem kontaktiraj stranke. zamudno ampak se splača.

jaz sem imela prav te dni tudi opravka s prenovo kopalnice in keramičarja, ki je res super naredil (no z manjšimi napakcami, ki so skoraj nevidne), cenovno pa kar hud 🙂

Meni je delal en iz Rogaške. Za dve kopalnici; ena cca. 1,5mx2m, druga 3mx5m, ploščice do stropa, delala sta dva od 7h zjutraj do teme, mi je računal 600e. Sem pa v Celju, lahko prideš pogledat. Lp

Mislim da so vam preveč zaračunali 33€ m/2 haloo

Oja lahko se pomenimo,urejam kopalnice,sanacije in vse ostalo po dogovoru,če ste za mi lahko pišete cenovno zelo ugodno na mail [email protected]

Mislim da so vam preveč zaračunali 33€ m/2 haloo[/quote]

sama sem imela 600€ stroškov (material+delo), ko mi je počil odtok, zamenjane so bile ploščice +napeljava na tleh, ter samo nekaj ploščic na steni, tako,da se mi sploh ne zdi drago, proti ceni, ki sem jo plačala sama. Mi je pa povrnila zavarovalnica, še sreča.

Kopalnice Štelcer je pravi naslov za prenovo koplnice v Celju,meni so delali in sem zelo zadovoljna.

New Report

Close