Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kontracepcija-še vedno se vam ne da al kaj?

kontracepcija-še vedno se vam ne da al kaj?

nimam je veš, sam kaj bom doma če je on tud v službi, bom kr počakala do večera,pol pa ……tralala tralali, svet se vrti…..

nimam je veš, sam kaj bom doma če je on tud v službi, bom kr počakala do večera,pol pa ……tralala tralali, svet se vrti…..[/quote]

sej maš doma tisto malo ščene, pi**oli*ca :)))))) zamoti se. :)))

nimam je veš, sam kaj bom doma če je on tud v službi, bom kr počakala do večera,pol pa ……tralala tralali, svet se vrti…..[/quote]

sej maš doma tisto malo ščene, pi**oli*ca :)))))) zamoti se. :)))[/quote]

he he he, joj kok si ti zlobna ne maram te več veš, pa posodla ti je tud nam, pa krožnike bom v kanto zmetala tok d veš:))))))))))))), pa zamotla se bom kako drugače d veš, :))))))))

Kombinirana kontracepcija je recimo maternični vložek+kondom, ali spermicidna pena, ali diafragma, ali tabletke…….

Off topic
Zadjič je ena punca spraševala, če je pobrita, koliko varna kontracepcija je to!

jao………haha. Sem tudi že slišala vprašanje, če je možno zanosit ob oralnem sexu…. :)))

matr si razbijate glave z kontracepcijo….ma evo 100% zaščita http://img.alibaba.com/photo/11789868/Neoprene_Diving_Wet_Suit.jpg

žLEHTNOBA JEDNA….:))))

matr si razbijate glave z kontracepcijo….ma evo 100% zaščita http://img.alibaba.com/photo/11789868/Neoprene_Diving_Wet_Suit.jpg%5B/quote%5D

te teniški komolec daje? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

zakaj? 🙂 se vam ni treba depilrat 🙂 pa še vsak bo mislil da ste device :))))

ne igram tenisa 😉 samo triatlon :))

Zradi mene delaj ko in kakor boš ti želela. Si bila pa ti tista, ki si drugim govorila, da naj se izobrazijo in da je tale tvoja metoda primerna kontracepcija.

“ajoj Katarina, a si res tako neuka ali kaj, prid k men v šolo, k tud ne uporabljam nobene zaščite, sam tistih par dni ne sexam k sem plodna, drgač pa na puno….”

in …

“ti že veš očitn, glede na to, da do sedaj še nisem zanosila, sem očitno res, ampak veš če poznaš sebe in poznaš metode ki ti pripomorejo pri temu, da zanosiš ko si želiš, samo malo se je potrebno izobrazit pa gre a veš.”[/quote]

ulala to je bil joke spuščem Katarini, in sam midve sva vedle za kaj se gre, očitn sem pa drugim na rep stopla a ne???? in tko so kle že cela čreva , očitn ene nimate druzga dela kot d se kle gor prepucavate.Je blo čist ok k me tok časa ni blo kle, pa mislim d me spet ne bo, k ostajateene in iste primitivke, ki nimate druzga k se zapenat v vsako stvar.Sam škoda je ker bi marsikatera tu lahko našla kaj pametnega za sebe pa ne more, zaradi vašega nivoja komunikacije ki ga imate nekatere.Mogoče pa ste potrebne in vam kle ven seka.[/quote]

Ja, prepucavanje je moj najljubši hobi :)))) in v duhu prepucavanja ti povem, da tvoj nasvet o varnih dnevih NI bil PAMETEN. Zato sem se odločila za “prepucavanje”… Sicer pa je meni vseeno kako imaš ti te stvari poštimane. No ja tudi tvoj nivo komunikacije ni glih zavidanja vreden, če smo že pri tem …

Sej je dovolj, da samo 1x zanosiš takrat, ko nisi planirala. Čeprav se ti do sedaj to še ni zgodilo – zato to še ni 100% zaščita. Še toliko bolj bi lahko vedela – glede na to, da si se očitno zeloooo izobrazila – da ene ženske lažje in točneje določijo ovulacijo, druge pa težje in zelo netočno.[/quote]

Jaz sem tako zanosila femme, tako da ni 100 %, pa sem trdila isto kot ti:-))).

ne igram tenisa 😉 samo triatlon :))[/quote]

aaaa … saj tri v takšnem neoprenskem catsuit-u pa res ni težko obdelat (sicer ne vem, če jim je to dovolj). po moje ti ostane še za četrto, ki ima novejšo izvedbo z zračno režo na dotičnem mestu. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sej je dovolj, da samo 1x zanosiš takrat, ko nisi planirala. Čeprav se ti do sedaj to še ni zgodilo – zato to še ni 100% zaščita. Še toliko bolj bi lahko vedela – glede na to, da si se očitno zeloooo izobrazila – da ene ženske lažje in točneje določijo ovulacijo, druge pa težje in zelo netočno.[/quote]

Jaz sem tako zanosila femme, tako da ni 100 %, pa sem trdila isto kot ti:-))).[/quote]

jadralka sej jest nisem trdila prav nikjer da je 100%, sem govorila samo o sebi in ne posploševala, tako da vsaka ima svoje metode.Tudi jaz sem rekla da se mi do zdaj še ni zgodilo,zanaprej pa no karkol bo.

No ja, sam malo tesno je …..:)))Brezveze.
Je pa že boljše to…..http://www.iheartluxe.com/wp-content/uploads/2008/05/seafolly-stripe-bikini.jpg

Je pa že boljše to…..http://www.iheartluxe.com/wp-content/uploads/2008/05/seafolly-stripe-bikini.jpg%5B/quote%5D

seveda 🙂 samo ti nimaš tak geštel 😉

ne igram tenisa 😉 samo triatlon :))[/quote]

aaaa … saj tri v takšnem neoprenskem catsuit-u pa res ni težko obdelat (sicer ne vem, če jim je to dovolj). po moje ti ostane še za četrto, ki ima novejšo izvedbo z zračno režo na dotičnem mestu. :)[/quote]

triatlon = pivo, kavč, daljinec 🙂

jaz vedno pridem samo do kavča. :))))

zgoraj je ena omenila, da pozna načine kako podaljšat erekcijo. jaz bi prosila za način, kako SKRAJŠAT erekcijo, ker se mi res ne da vsakič 1 uro ležat. :)))))))) lahko pa se dogovorimo tudi tako, da jaz koristim 20 min, preostanek časa pa odstopim drugi.

Seveda nimam takega; takega ima samo ta na sliki. :))

Torej ti eno uro samo ležiš???
Ni čudno, da mu tolk cajta ne pride!

New Report

Close