Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kolikokrat na mesec vam rata

kolikokrat na mesec vam rata

seksat?!

Po se še na to temo pofočkajmo.

Pri nas povprečno 5,6x. Minimum – 2x, maksimum – 12x!
Pa sem mislil, da bo vsak dan 🙂))

mesečno nekje 12x – 15x

mamo pa razna obdobja – od 1 teden vsak dan do 1 teden sam enkrat

kolikor nam dopušča čas, utrujenost in seveda naša bebika

Uživajte…

[url=http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/ZdRyp2/.png[/img][/url]

OPTIMIST

Uf ste dobre! Tudi jaz sem mislila, da bo vsak dan, tako kot pred rojstvom otroka. Pol sem se tolažila, da za zakonce je tudi 3x tedensko Okay. Ampak to je še daleč od sexa, ki ga v resnici imava. Dajte povejte še koliko ste stari, da vidim, če ima kaj veze z leti. Jaz sem 33 in naj bi šla v najlepša leta za sex, vendar nikakor ne najdeva čas: jaz delam zjutraj, popoldan sva z otrokom, ponoči pa on dela. Ampak po vsakem dežju posije sonce….in jaz čakam in čakam…..
Nada

najman 1x na teden (če ne bi bila jaz že zelo zaskrbljena(beri tečna), možek pa tudi:-), v povprečju od 5 do 8x mesečno, so (dobra:-)) obdobja, ko skoraj vsak dan-na dopustu obvezno kar večkrat na dan(prav zanimivo kaka je želja takrat-verjetno zaradi brezskrbnosti).

Vsak drugi dan. Najbolj se obnese, ko ga sredi noci prebudim z neznimi prijemi:)

najmanj 1krat na teden, povprečno – 3 krat na teden – se pravi 12krat, pomladni meseci (ko naju razganja) skoraj vsak dan…
oh, res, sem se spomnila, že 2 dni nisva 🙁, očitno je čas, da spet stopim v akcijo 🙂
T.

Zadnje čase bolj poredkoma
samo 3x mesec…al pa še manj

ika

Ponavadi na 2 do 3 dni, je pa včasih to na dnevnem redu (tudi dvakrat, trikrat – predvsem čez vikend), včasih pa cel teden nič… No, tako obdobje je zdaj 🙁((, ker ima mami M. Torej približno 12 – 18x mesečno… Je pa res, da kakšen mesec tudi samo 10x 🙁((

nika

He, he,

jaz imam hude težave. Zdaj hodi domov 1xmesečno, ostane 7 dni hkrati. In potem bi rad nadoknadil za izgubljene tri tedne. Prejšnji teden mi je pred prihodom poslal plan aktivnosti:

30 krat v 7 dneh!!!!!!!

Situacija je seveda daleč od resnice, jaz vseeno moram v službo (ajd tja se ob takem tednu privlečem po kolenih kako uro kasneje), bioritem ima nekam čuden (jaz bi napol mrtva zaspala ob 9.30 zvečer, on pa se takrat šele zbudi). Takrat običajno greva spat ob kakih 1 uri zjutraj, dete pa se zbuja od 4.30 do 5.30. V službi sem do 16.30 (če je sreča). Ker je moj dragi tudi eden mojih direktorjev (imam še enega v Sloveniji), mi potem reče, da svojih nalog ne opravljam dovolj dobro!

Pri tem se v primeru tako prenatrpanega urnika postavlja vprašanje: kdaj boš pa jedel, ljubi?

Pozdrav,

Povhlja

Zaenkrat “štejemo” še na teden, če vprašate mojega moža – absolutno premalo;))

Madonca, ste spočite, bejbe. Midva mogoče 1 x mesečno.
Ne gre drugače: dva mulca, ki se zbujata na 1 do 2 uri, kadar je mirna noč, sicer pa bedimo, bedimo, bedimo… Čez celi dan nosim tamalega (12kg) po rokah, drugače se samo joče, drugi pa tudi potrebuje starše, saj je še mali, čeprav prvček.
Kaj storiva torej zvečer? Padeva v posteljo, čimprej mogoče. In komaj veva, kje oz. da imava tiste organe …

Lidija
uf sem se že ustrašila da sem edina ki ..le enkrat do dvakrat ali trikrat na mesec…
Tudi jaz sem zvečer čisto zmatrana…

jebiga 🙂

Hm… jaz pa imam malo cudno situacijo. Imam namrec moza, ki mu ni prevec do tega. Ce ne bi jaz tezila, se sploh ne bi zrajtal, da kaj manjka.
Zato sem cisto zaskrbljena, saj se zavedam, da brez seksa tudi dobrega zakona ni in tudi dobre druzine ni…
No, nama rata 1-2x na mesec.
Moram priznat, da zadnje case tudi meni zaradi utrujenosti ne pase prevec pogosto, tako, da se prav na silo zraven spraviva, ampak, je pa potem toliko lepse.
Sem vam kar malo faus…
Lep vecer!
Maja

1 x na teden. Nekako nimam prave želje.Pikica je stara 2m.

Pri nas bi se lahko reklo da tam nekje na 2-3 dni enkrat seksava.

povprečno 15x na mesec. sicer ni enakomerno razporejeno, vendar skupaj znese nekaj takega. hmm, ta teden (od petka dalje mislim – vsak dan! – ne vem, kaj se z mojim dragim dogaja, ga kar razganja – jaz se seveda ne pritožujem!!!)
lp

Trenutno samo 2-3x na mesec…..dojenje, utrujenost,…

A volja je in upam, da se bo počasi normaliziralo na cca 2-3x ma teden (vsaj)!

New Report

Close