kolikokrat na dan se zlažete

Ugotovljeno je, da se velikokrat zlažemo na dan. Kako vam to uspeva ?

100 do 200 krat

ne štejem 🙂

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Jaz nikoli ne lažem.

To je bila zdaj 9 laž danes 🙂

[Govoril sem. Hau.]

najbolj uzivam, kadar se zlazem tako, da verjamem sama sebi

hehe če sem v službi, potem zelo zelo pogosto….vse v dobro firme 🙂)

LP!

-----------------------------------------------------------

🙂 a si odvetnik 😉

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

jaka….si zavarovalniški agent ??:))

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Ne daj se Jaka!
🙂)) LP od mene!

Recimo tkole:
Ze zgodaj zjutraj recem uni ta zoprni sosedi “dober dan!”, pa ji sploh ne privoscim, da bi imela dobrega….
Potem recem sefu, predem kidnem iz sluzbe “nasvidenje!”, pa si sploh ne zelim, da bi ga rada kmalu spet srecala…
Potem se zahvalim za kupljen kruh prodajalki, pa iskreno mislim, da to sploh ni potrebno, kajti placala sem jaz in naredila sem trgovini promet jaz osebno in bi se mi morali zato zahvaliti drugi….
Potem srecam kolegico in pocvekava na hitrico in na koncu recem, naj pozdravi njenega moza ( Uf, en zoprn, zoprn, tecen tip! Takega se je treba ognit na kilometre, da ti ga ni treba pozdravit ! )….
A mi je ratal? 🙂))))
LP!

hehehe nisem niti odvetnik, niti agent, niti vremenoslovec…. niti župnik…. pa tudi v vladi ne delam 🙂)

Uf! A je sploh kak poklic, kjer se ne rabiš lagat??

LP!

-----------------------------------------------------------

Vsakič, ko v firmo pokliče kak “akviziter” in hoče šefa!

P.S. Še dobro, da nismo preveč zadolženi, ker potem bi pa naš šefko že moral imeti kakšno kronično bolezen…hmm… 🙂))))

LEP DOOOLG VIKEND!

Tina

New Report

Close