Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ko se ji prbližat???

Ko se ji prbližat???

ko bi se res eni hudi ženski prbližov, vidm jo tko enkat na mesec, kako bi prišel do nje in jo spoznal???
Spogledovanje???

Stopiš do nje, jo pozdraviš, rečeš jaz sem legenda, rad bi te spoznal. Če ji boš interesanten, bo rekla jaz sem xxxxx. Me veseli da sva se spoznala in tako naprej……… LP Harry

ej stari, če je res tko huda da kar grize, pol jst pridem zraven in rečem: Rudi ti klekne na grudi. Ej, še vsaka se je ulegla…

Car. 🙂)))

Ej da ne bojo pol rekl
‘ Rudi se trudi, fukajo pa drugi.’

Pa lp

He he he .

pozabi jo. če je dost dobra ma tipa al pa lezbika al ji pa nisi po godu…

Kva pa če je lih tipa pustila… 🙂??? Ne sej zanč jo sem tko hodu, pa nazaj pogledam, pa vidm da mene gleda… Sam se mi je mudil, sm mogu jt…. Kva pravte na to!

Če ne boš šel do nje in je ogovoril, ne boš nikoli vedel kako je na stvari.

Živi se samo 1x, zato go for it. Lepo prijazno jo ogovori, pa bo. Če ima vsaj malo v glavi, bo tudi ona prijazna do tebe, pa četudi ji mogoče ne boš všeč.

Good luck!

sinthia, to da je prijazna v vsakem primeru je največje sranje kar lahko ženska nardi. tip si hitro kej preveč misl…been there done that…

Se strinjam, na easy pristop in v akcijo, če ti je res tako zelo všeč. Splača se poskusit. Več kot osramotit se pa tud ne moreš.Pogumno v boj!

Fak, ej, hvala da si me tako nasmejal za v ponedeljek. 🙂)))))

🙂)))))) ehh, norci 🙂)))

Ej stara legenda Butterflyko, to si pa tako v crno zadel, da bolj ne bi mogel!!!!!!!!!!!!!!

Ma kaj cem dodat…

nič..🙂

saj pravim…😉

Moraš pač tud na to računat in pač vedet, da še nisi “zmagal” če se ti samo nasmehne in prijazno govori s tabo. =)

Sam mislm, da je vseeno opazna razlika med prjazno punco pa prjazno punco k si ji neznansko všeč.

Gost 19, se popolnoma strinjam!

Sam mislm, da je vseeno opazna razlika med prjazno punco pa prjazno punco k si ji neznansko všeč.———-

Mash prav!!!! Prijazna, ki mora biti prijazna je umetno prijazna, tista, ki si ji pa vsec pa ma cist drug body language in odnos. Bolj pristen!

New Report

Close