Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč Ko povem, da ne pijem alkohola …

Ko povem, da ne pijem alkohola …

Pri meni so ze navajeni da ne pijem tak da ni nekih cudnih pogledom.komu pa pase pa naj pije ce hoce

Alkohol je za telo škodljiv v kakršnikoli količini. “Normalno” uživanje alkohola ne obstaja.

Spijem kozarček ali dva za novo leto in kakšen rojstni dan. To je to. Če pride kakšen novi v našo družbo in vpraša zakaj be pijem, povem, da sem zdravljen alkoholik. In imam mir.
Kaj si drugi mislijo o meni ni rahlo dol visi.

Meni pa enostavno ne paše. Že sam vonj in okus me odbijata. Imamo pa res nekaj alkoholikov v širšem sorodstvu, v ožji družini pa še nikoli ni pretiravali z alkoholom.

Ja je res tko kot da si iz marsa, jest isto ne pijem alkohola pa me prav čudn gledajo, češ kakšen moški pa si, da ne piješ piva ali kaj druzga alkoholnega, isto sem imel take izkušnje da sem bil voznik pijancev, dokler nisem rekel, da ne bom več hodil sam zaradi tega pa so me na hitr skenslal, od tega da so me še naštimoval da bi pil alkohol, sam da sm jest tolk trmast pa ga nočm pit 🙂

New Report

Close