Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ko nekomu posodim denar….

Ko nekomu posodim denar….

Tebe se je za bat.Še hujša si kot jaz, ki v getu živim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

🙂) ma blagor tebi
jaz živim med samimi kulturnimi metuzalemi, kjer se ne sme nič, ampak res nič slišat
ampak mi je pa sosed nehal težat, potem ko ga je obiskal moj 1,90 visok brat 🙂)))

Jaz pa živim tam, kje rje čes dan kr lepo tišina, pa lušne punce, pa otroci in psi se sprehajajo, ponoči malo glasne glasbe, zvečer slišiš zavijanje gum kakšnega testosterončka, ki trenira svojo novo mašinco, včasih se kdo razbije z motorjem, včasihs e kdo obesi, včasih koga policija odpelje, včasih klje najdeš kakšno iglo..Včasih kr dogaja, no.

v kerem delu mb pa živiš
sej ne da poznam kej dost, sem imela eno kolegico k je v tistem naselju s starimi vilami zraven parka živela, ne spomnim sse kako se imenuje, pa sem jo parkrat obiskala

pa bila sem enkrat na gimnazijadi, ampak od takrat mam bolj blede spomine, alko pa to 😉

aja pa vem kje je pravni faks, pa da je tam asistent en kobal k je menda luškan, hodi pa z eno asitentko k je smotana 🙂

Nova Vas

Pa ti ti je kot mariborske Fužine, s to razliko, da so pri nas glavni kriminalci Slovenci, ne pa čefurji. Čefurjev je tu v bistvu malo.

To je na čisto drugi strani MB, kot center. Proti Pohorju…

Kobal je kul ja, čeprav bi bilo fajn, če bi bil malček manj vzvišen. Je pa drugače faca, pa je tak tip, da je ženskam všeč, ja. Če še hodi z ono asistentko, pa ne ve,. Vem, katero misliš, ona je ful lepa, ampak malo zadrta.

ne ne ful grda baje
to mi je rekla ena, k ji je bil kobal všeč in to je že objektivno mnenje!

Ok.🙂)))

Aja brata maš, si rekla? Nisem vedel. Kaj ste velika familija drugače?

ma niti ne, mam sam enga brata
pa 40 bratrancev, ampak pri nas bratranec itak pomeni skor tolk kot brat

me prou skrbi, če se bom poročila s kakšnim slovencem, k bo prišlo 200 mojih pa 10 njegovih 😉

Jaz mam tud brata. In koliko je star tvoj bratec?

bratec 🙂)) 25
ka pa tvoj, starejši od tebe?

ne. oktobra bo 20

Mah, dam 15%, pa da se ga fajn “obdela”, ampak res fajn, da mu ne bo nikoli več na kraj pameti prišlo, da bi si še kdaj od koga sposojal denar!!!

Uf, imam dobro idejo. Njegovo “glavo”(seveda ne dobesedno, sej nismo v Iraku) dam na dražbo (tukaj na forumu), ponujam 15% od “collected money”, ponudniki storitev pa povejo kaj bi mu naredili, jaz se pa odločim za najbolj izvirnega! 🙂) Seveda v zameno povem kdo je ta tip(ni nič posebnega, tko da se ne bat….en butl smotan) in dobimo denar nazaj!

Kaj pravite? :I

Pogovori se z njem in z vso njegovo žlahto in prijatelji, da bodo vedeli in mogoče malo pritiskali nanj. Drugače pa najbolje da pozabiš.

Kupim ti terjatev po polovični ceni…

Če je dokumentirana

Kako to misliš?

Kot sem napisal…

Če imaš pogodbo in potrdilo, da si mu dal denar, ti dam 60.000
ti daš meni dokumente

ostalo te ne zanima…

Hmmm…..
Sliši se dobro…….vsaj zame, če takole pogledam…..bom dobil vsaj nekaj denarja nazaj….
….je za premislit….

pusti mi mali.

pardon…mail…..ne mali

New Report

Close