Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Ko bivša ščuva otroka proti očetu

Ko bivša ščuva otroka proti očetu

Daj Kotlotek, kaj si od antidepresiv ze cisto zadet ali kaj. Ja saj si nas, glavno da dobis nekje par besedic, malo pozornosti.. pa si srecen. Zame si tak majhen bramor (majhen ker si zaostal v razvoju), ki se rad poigra skrivalnice in skoz dela neke preglavice, da dobi pozornost. Hudic ce nikjer drugje ne mores in si ne upas izstopat, kajne. Polno taksnih prikritih psihopatov je med nami v reali, ti si zame tu pravzaprav odziv povprecnega slovenskega brezposelnega asocialca in me zanima tvoje mnenje in pogledi, da si lahko precitam in predstavljam grozen nivo razmisljanja taksnih ljudi kot si ti. Citanje tebe je koristno, ker si dokaz kaksna je razlika v razmisljanju normalosov in propalic, prav tako si ziv opomin, kaj se lahko zgodi meni ali mojim otrokom ce bomo preleni za delo. In osebno te ne obsojam, ker si cista kopija enih par tipov ki sem jih uspela spoznat v slo in sem imela zaradi njih 3 tedne nocne more in odprt klun od sokantnosti. Svet, ki ga do takrat nisem poznala direktno. Svet, ki obstaja, a ga kao nihce ne pozna, nihce noce poznat, ker nas je sram zanj.
Vendar je realiteta. Ziva realnost. Tu ne gre vec za zajebancije (kot sem sama vedno izhajala), igranja, podtikanja, podjebavanja bivsih – neee, to gre za nek geto ljudi enakega a zelo bolanega razmisljanja. Grupiranja in skupno delovanje v bedi ter mrznji. Mrzijo prakticno skoraj vse, razen seveda sebe. Mrzijo zenske,razen za seksat so nujne in da jih pedenajo (ker ne najdejo drugih, jih pogosto pedenajo mame, ali pa kaksne propalice/revice zenskega spola), za otroke se jim dobesedno jebe, vsak cent za otroke je stran vrzen denar in podpiranje hinavske ex ki jih je, itak, zajebala in prevarala al pa kr tako, brez razloga, pustila (z miljon zaljivk ki jih celo jaz ne premorem v svojem repertuarju), totalno nesposobni, nekoristni izmecki druzbe, mrzijo jugovice, mrzijo italjane, svabe, avstrijce in na sploh vse mrzijo in so pod njihovimi nivoji, mrzijo bogate, mrzijo uspesne, mrzijo lepe in se posmehujejo grsim. Dzizus. Nasi slovenci. Brezposelni. Leni. Nesposobni. Agresivni. Zaljivi. Ponizevalni.
In ta tvoj ton me tako spominja na njih. Isti je.
Sicer ne vem kje so razlogi, sama bi rekla, da napacna vzgoja, napacni vzorci starsev. Drugo tezko. Nobena normalna mama ne bi dovolila in prenasala, ma niti bila sposobna vzgojit cloveka v taksno bitje. Enako noben clovek s pravim ocetom ne bi imel taksnega razmisljanja. Pogosto so ocetje ljudi s taksnim razmisljanjem hkrati zelo odsotni pri vzgoji in agresivni, otroka ne slisijo in za njih je moskost agresija, ponizevanje, ali so rasli popolnoma brez ocetov tudi sami (mame pa so jih vzele za partnerje), ali izredno bolano skrbece mame ki od svojih moz niso imele dosti ker se njim ni dalo ukvarjat z druzino, pa so si za moze izbrale sinove ter jih na vse nacine scitile ter dajale potuho, nadalje bi tudi rekla, da jih vecina niti ni neumnih ali nesposobnih (pogosto se mi celo zazdi, da ste dokaj pametni), le totalno zavozeni ipd., Torej se zalomi pri vzgojah.

Te parazite bi bilo potrebno enosmerno spokat za Japonsko resevat zivljenja, da bi koncno bili enkrat koristni. Za ticket nazaj bi si mogli tam prisluzit. Kaj lenarit in izkoriscat zakone…. ce se da to vse ponucat in to se kako koristno – za obe strani!

In lutkica, da ti bo jasno, vsaka normalna zenska (razen tvojih bivsih in bodocih) nima problemov dobit moskega, ker ste moski odvisni od nas!
Tak da, ne sodi ti po tvojih “lepoticah”, ki edini ki jih je hotel imet, si bil ti. Po vecini smo namrec Zenske in ne zenske.

Kolotek:

škoda energije za nezrele in nedorasle ženske, ki načrtno uničujejo življenje svojim otrokom. Smo pač v Sloveniji.
Pusti jih naj “lapajo” in živijo lajf poln laži! Vse so nesposobne živeti življenje. Imajo preveč opravka same s seboj. Otroci so jim 9 briga.

Pa lep dan klobasačicam želi ženska stara 38 let.

Na političnem si drugače dec.

v realnem lajfu pa sem njegova žena 🙂)))

A Kolotekova????

Moje sožalje.

Žal, tudi take matere obstajajo…

Na to temo je opravljenih dosti raziskav, napisanih dosti knjig in veliko staršev čuti ščuvanje drugega starša preko otrok na lastni koži. Gornje mnenje lahko izrazi le oseba, ki v visokostrokovni literaturi ne seže dalj od revij ala Lady…
Sicer pa se delovanje ščuvanja omenja kot PAS sindrom.

Se strinjam 🙂

Nisem nova, sem “tastara” ali pa ex … kakorkoli želiš na to gledati 🙂

Glede “ščuvanja” otroka proti enemu od staršev (ni važno kdo to počne, ali mati ali oče) bi vrjetno lahko napisala diplomsko nalogo, pa je ne bom 🙂 Dejstvo je, da je to prepucavanje med starši, kazanje ega in uničevanje otroka (posledično). Jaz bi sicer vrjela, da včasih tudi 7 letnik ne more na stik in ne bi vzela to kot preprečevanje stika. Žal imam izkušnje s tem, da se je 7 letnik učil tudi 3 ure, vendar ima ta dotični otrok učne težave in je bilo zato učenje oziroma je zato učenje dolgotrajnejše, zapletenejše in zahtevnejše. Izhajam iz tega, da bi ta otrok tudi lahko imel kakšne učne težave in da se zaradi tega uči takrat, ko je predviden stik. Stvar se vsekakor da rešiti. S trudom in energijo ter potrpežljivostjo. Napad ponavadi ni najboljša obramba, ko pride do dogovarjanja okoli stikov med bivšim in bivšo. Takratko pa potegne nedolžna žrtev neodgovornih staršev.

Klicanje drugega partnerja ali oče ali mama … pa je meni osebno nedopustno (edino v primeru, če se otrok sam odloči za to, poznam tak primer). In v tem primeru bi se morali pogovorit, sploh, če otroku to povzroča negativne občutke. Tukaj bi moral tvoj nastopiti, če je potrebno, tudi preko CSD doseči nek “sestanek” ter posledično dogovor. Otrok ima samo eno mamo in samo enega očeta. In v tem primeru je potrebno dogovor skleniti tudi z otrokom samim. Kot sem rekla poznam fantiča, ki je pravega očeta klical oči, novega partnerja (po določenih letih veze z mamo in dveh otrocih) pa ati. Odločitev pa je bila njegova.

Izkušnje mi pravijo (pa je načeloma med mano in mojim bivšim komunikacija na nuli), da se včasih vseeno da doseči kak pameten dogovor med bivšima partnerjema. Predvsem eden od njuju (v vajinem primeru on) mora v to it s trezno in zelo umirjeno glavo. Nič obtoževanj, nič vpitja, nič grdega zmerjanja … in ponavadi res lepa beseda lepo mesto najde … Mogoče ne tisti trenutek, ampak dolgoročno pa.

A Kolotekova????

Moje sožalje.[/quote]

100 x raje bi bila od Koloteka kot pa da bi bila samo 10 minut v tvoji “nezdravi” bližini… !

A Kolotekova????

Moje sožalje.[/quote]

100 x raje bi bila od Koloteka kot pa da bi bila samo 10 minut v tvoji “nezdravi” bližini… ![/quote]

a si toplovodno naravnan?

PS: ne poznamo nobene zdrave ženske, ki bi hotela bit njegova, jock..
…najbrž si pod tem nickom Kolotek osebno, ker le on lahko shaja sam s sabo, hehehe

Na političnem si drugače dec.[/quote]

bedni ljudje še svojga spola ne poznajo verjetno kolotek sam spreminja imena in spol po forumu

Kako? Jaz sem nova in ti lahko iz prve roke povem kaj. Kot prvo se ne ukvarjaj zakaj sta šla narazen, to ni tvoj problem. Tudi z njenimi izpadi se tebi ni treba ukvarjati. Edino kar lahko storiš je, da partnerju stojiš ob strani in ga poslušaš ter mogoče skušaš malo pomiriti njegovo jezo, ne pa je še podpihovati. Njegovo bivšo poznaš? Vse zgodbice tudi niso resnične. Meni je moja tašča takšne naložila, da sem od začetka mislila, da je njegova bivša sam hudič iz pekla. Pa sem se malo distancirala in skušala raje navezati stik z otrokom. Po določenem času pa sem šla včasih s partnerjem po otroka, tako da sva se spoznali. Midvi zdaj “normalno” komunicirama, npr: ko pripeljeva otroka nazaj, se kaj pogovorimo glede šole, zdravstvenih težav ipd. Je pa res, da jaz nimam nikoli napadalnega odnosa. Tudi partnerja spodbujam k boljšemu odnosu z bivšo, je že kar bolje. Meni osebno se zdi odnos med dvema “ločencema” z otrokom zelo pomemben, ker zelo vpliva na otroka. Pri nas je tudi otrok videl, da se njegova starša boljše razumeta in je bolj sproščen, ne deli več strogo na to je pri mami in to pri očetu.
Kar se pa glede “preprečevanja stikov” tiče, če se mora otrok učiti, predlagajta, da se lahko uči pri vama, saj verjetno oče hodi v šolo in je seznanjen z težavami, ki jih otrok ima oz nima, če pa to ni mogoče, ker ima kake ure v šoli, pa prestavite stik na drug popoldan. Vse je v dogovoru, vse se da, dokler ne greš na nož. Lp

Končno en normalen odgovor v množici prepucavanja starih zamer in dokazovanja svojega ega (pa ne meni kot avtorici posta, ampak drugim starim mačkom na forumu).

Yvaine, hvala za tvoj odgovor.
Njegove ex (še) ne poznam. Sem bila mnenja, da zaenkrat to še ni potrebno. Bo pa verjetno tudi to v prihodnosti prišlo na vrsto.
Z njegovimi sorodniki ne debatiram o bivši. Še z njim zelo malo (samo kar se tiče stikov z otrokom). Načeloma pa ga spodbujam, da naj se trudi za dobro otrok.
Prav tako ga spodbujam k boljšemu odnosu z bivšo.

Bomo videli kaj bo prinesla prihodnost.

Kolotek, prcofukl, frančišek in xxxxxx…… pa tip samo tle gor visi

Zmeneti ala ti, lahko mirno serjete po forumih in mečete žaljivke, ker si ne upate pomoliti nosu na plano. In kot drugo, ne razpravljaš o temi, temveč nakladaš. Raje opusti nick pc in pojdi v pm.

Te jezi da vemo pod katerimi imeni vse se skrivaš kolotek oz. prcofukl oz. potaplačka oz. valovi oz. Borat Pohar oz. brihtnež oz. žalostni očka oz XXXXXXXXXX

In kakšne dokaze predlagate temu v potrditev, Mr. Hans Cristian Andersen?

Ko si takšna strokovnjakinja za stil, povej še, ali za NONI in POIU piše ista oseba?

Najbolj bolan forum daleč naokoli. No ne forum..bolane ženske, ki ne prenesejo kritike. Ne razumem kdo jim dovoli vzgajat otroke oz. da so zakonite zastopnice otrok v primeru, da so ločene. Slovenija – Banana Republika!

Vse boge…prvič nesposobne in glavni krivci za razpad svojih zakonov…zdaj pa vse nesrečne ne vedo na koga bi stresale svojo jezo, svoj bolani ego…. bogi otroci:(((

Še enkrat prcofukel je nick mojega moža, kolotek je pa tukaj edini, ki uporablja vedno le svoj nick.

Še enkrat … sem ženskega spola, se pravi, da sem žena od prcofukla:)

Raztrgajte me ve “škodljivke življenj svojih otrok”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close