Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost …ko bi lahko rekla na glas…

…ko bi lahko rekla na glas…

…želela bi ti povedati, da te ljubim… hočem, da veš, da si vsak dan v mojih mislih… tu si ostal takšen kot sem te poznala, takšen kot si bil, ko si me objemal in mi govoril, da boš za vedno moj… s teboj sem doživela najlepši del mojega življenja… NIKOLI te ne bom pozabila, ker sem te in te bom ljubila za vedno…
Tako zelo si se spremenil, da te ne morem več pogledati v oči… ne prenesem pogleda na tvoj obraz… najraje bi zajokala vedno ko te vidim, pa ne morem… solze so izginile, sedaj krvavi srce…
Vedno si me oboževal in bil ob meni, ko sem te potrebovala… danes je ravno nasprotno… ni te ob meni in vseeno ti je zame… kako? Po vsem tem, kar si mi rekel in po vsem tem kar sva imela…
Kako rada bi se samo enkrat iskreno pogovorila s teboj, samo enkrat… da bi me pogledal v oči in mi povedal vse kar me zanima že toliko časa…
Toda ne morem… če bi vedel, da te še vedno ljubim, bi zmagal… dosegel bi to za kar si prizadevaš… da bi zlomil čimveč src……… še posebno mojega…
NIKOLI več ne bova skupaj, toda dal si mi tako pomembno lekcijo, da je ne bom mogla pozabiti… zaradi tebe ne morem več zaupati, ne ljubiti…

ditto

aaa, tole pa ni meni namenjeno…phiu!

Bo on to prebral?

ce se mu bo dal:)

Danes sem nekam čuten, se mi zdi vse tako lepo napisano. Pri tej izpovedi me je kar stiskalo pri srcu.

Čestitam za izpoved in ker veš kaj hočeš.

Uboga pupa, 🙁(

lp

ne pretiravat in delat iz muhe slona. Seveda na začetku boli, pol pa mine in gremo naprej. Življenje je čudovito in fantje tudi.

Joj kar v prsih me je začelo boleti!!!
Res lekcije nikoli človek ne pozabi, ampak potem se ti lahko dogaja da ne daš šanso tudi takemu ki bi te imel rad ……..
Kot zgodba o kužku ki so ga pretepali, potem pa zamenja lastnika in ko ga novi lastnik hoče pobožati ga ugrizne, saj revež ne ve da dvignjena roka ne pomeni samo udarce…….

Drž se lubica!
Rina

Tudi če on,kateremu so te besede namenjene tega ne bo prebral,upam,da se vsaj ti malo bolje počutiš ko si svojo bolečino nekomu povedala…nam…

Bodi močna!!
Lp
Tigrica

—krc— zvok zlomljenega srca 🙁((

lp ajs

meni tudi ne

… po prejetem računu za transplantacijo srca ga je srčna kap …🙂)

Zanimivo! Sj je dost bolših fantov in tega kr en K… gleda. Važno da ostaneš ponosna nase in dokažeš da si trdna oseba. Ča hočeš zmagat se nikoli ne ponižaj.

Fascinantno se mi zdi, da bi recimo tocno tak pisem lahko napisal se nesteto ljudi. Med njimi tud jest. Res neverjetno, kok so si ljubezenske zgodbe v nekaterih stvareh podobne. Nazalost najbl pr zlomljenem srcu.

Lp
simon

Lepo, a ti sploh veš koliko je takih, ki imajo take izkušnje in razmišljajo na tak način? Glavo gor, pogled naprej in gremo punca!

Hmmm kaj pa uni k SO lomili ta zlomljena srca? Mislim glede na to, da nas je kar nekaj ki se poistovetimo z may…

New Report

Close