Knjiga za najstnike?

Lep pozdrav,

sem mama 12 letnega fanta – najstnika.Glede prihajajočih praznikov in veselih mož, sem razmišljala, da bi mu podarila eno knjigo, ki govori o razvoju najstnikov,puberteti, spolnoti…., ki je seveda primerna za tako starost.
Žal pa nimam pojma katera knjiga bi bila primerna, prosim, če mi lahko napišete kakšem naslov take knjige.
lp

Pri žepnih knjigah imaš to knjigo. Mislim, da je naslov Ej, fant in Ej, punca. Naš jo kar prebira.

Letos spomladi sem jaz opazila eno novo, ki mi je bolj všeč od dosedanjih,saj svetuje tudi, kako se znajti v neprijetnih ali celo nevarnih situacijah. Ostale knjige, se mi zdi, pa tudi sin mi je rekel, o spolnosti ipd. temah govorijo zelo svobodno, kar preveč. Ne vem, malo sama poglej, pa boš videla. Lep dan.

Hura za fante, Olivier Lhote

http://www.mimovrste.com/artikel/1400340719/hura-za-fante-olivier-lhote-mehka-2008?img_id=57503

Aja, naslova pa ne vem (trapa):).

Hura za fante

Naš 11 letnik jo je kar “požrl”. Nekaj knjig za pubertetnike smo si sposodili v knjižnici in mislim da je ta res najboljša za mlajše pubertetnike.

LP A.

Sicer ni prav o spolnosti, je pa o mnogih težavah najstnikov s starši (ki mu nič ne pustijo), pa o težavah najstnkov z okoljem …
na humoren način v družini rešujejo težave z najstniki. Dobra za otroka in za starše (ker dobiš kakšno idejo, kako kaj “preprečiti”)
Naslov: Teta puber na obisku
Mislim, da je izšla pri založbi Družina (vseeno notri ni skoraj čisto nič verskega, če te to moti)

Hura za fante!

Zakon, pravi moj sin. Priporočam.

Hura za fante!

predlagam knjigo sos za najstnike

ja no ta knjiga je zasnovana na vprašanjih ki se lotevajo velikih najstnikov in potem na dolgih in nazornih ter razumljivih odgovorih. pomaga lahko vsakemu najstniku v stiski 🙂

Hura za fante!

Predlagam knjigo Moč najstništva, ker spodbuja k aktivnemu razmišljanju.

kaj pa npr. stilski vodnik za vsakega fanta??Knjiga je kot nekakšen vodnik.lahko pa kupiš še dnevnik. http://www.knjigarna.com/stilski-vodnik-vsakega-fanta-dnevnik-vsakega-fanta-p-1601.php

New Report

Close