Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Knauf strop….sam svoj mojster ali ne?

Knauf strop….sam svoj mojster ali ne?

Prosim za pomoč…
Čez lesen strop bi radi dali knauf plošče..Mojster nam je rekel da bo za cca 10 kvadratov …cena znašala 250 EUR….!
Je to komplicirano delo..? Kdo ve…R? Razmišljam da bi nam Knauf plošče pritrdil moj brat, ki je gradbenik(faks)….in si je tudi v svoji sobi sam uredil Knauf strope???

Kaj pa vi mislite?

Lep dan
T

Samo postavljanje knaufa “ni” problem. Problem je to pravilno pokitati.
Najprej obišči in si preberi literaturo. Po mojem lahko sami, če boste samo sputili strop.

Če veš da je natančen mu pusti .

Jaz bi sicer raje malo več plačala pa bi imela tako kot je treba.
Nam je delal en tak , pa imam vse krivo , poravnano je da te “srat prime”, nisem zadovoljna in se psihično pripravljam na vso packarijo in da dam profesionalcu za popravit .

Ker je moj VD mož delal knauf strop, je vse kar ti lahko povem, da samo polaganje zahteva malo natančnosti in mišic, problem nastaja pri polaganju konstrukcije (profilov), na katere “šraufaš” plošče. Za to smo potrebovali strokovnjaka, ki pa je k sreči bil kolega in nam je zračunal izredno malo.
Pokital jih je moj dragi, saj ima v osnovi poklic “malarja”.Kitanje se mi ni zdelo takšen problem, pač treba je paziti na stike dveh plošč in tam uporabiš “bandažirni” trak…To je moje skromno znanje, oziroma to, kar so mi drugi povedali tako laično.

Natančnost, pa vaservago!! v roke in ni problema.

zakaj pa ne pridobiš še kakšne ponudbe od drugih polagalcev knaufa. meni je to delala strokovna ekipa KEJA in so bili dosti cenejši in 100 % zanasljivi. Ker delaš to 1 x za celo življenje se le malo potrudi.

Ugodno in natančno naredim strope z laserjem tel 040848512
Lep pozdrav,

Te cene za knauf strop[/url] kar držijo, ja… https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/knauf/knauf-strop-cena/

Objava čaka odobritev

New Report

Close