Najdi forum

Kje ste mačke spodatki???

marika, jaz še vedno tehtam isto kot prejšnji mesec, nisem nič dobila ne gor nič pa ni šlo dol.
aja, sicer pa nisem več na 3M dieti, ker sem se odločila, da ne bom izgubljala kg po raznih dietah, sem se odločila za zdravo prehranjevanje. pa veliko telovadbe. imam z dietami preveč slabe izkušnje, še po vsaki sem se zredila nazaj, bom rajši jedla zdravo in v manjših količinah, kot da neko obdobje hujšam po dieti, potem pa se vrnem na stari tir.

…jaz sem že napisala mojo težo, pa je še ni v razpredelnici…

..no, lažja sem za 2,5 kg, zdaj imam 65,5 kg, zadovoljna, počutje pa tako dobro, kot že dolgo ne…energije za 25 ur, hehehe….

…kg – jčki se počasi poslavljajo, brez povratne karte…..

LP :c))))))))

Imam 78kg- žal gre malo počasi, ampak….
Lp Silbi

Bo Tica bo.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

marika :c)

…saj se ne jezim, samo pomagati sem ti hotela, če si spregledala, ker sem videla tvoj post s pozivom…

….oprosti, če sem bila sitna

LP :c)))))))

Nič sitna, niti najmanj. Sej včasih se res kar kaj pozabi, ko pa nas je tako veliko

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Pozdravljene!!!

Kako ste?
Res, da sem prenehala s 3md, a sem se odločila, da še naprej pazim pri svoji prehrani.
Moji podatki pa so naslednji…vse je enako, razen kg-ji so šli še malce navzdol in sicer jih imam 77 kg.

Lp, SABY

Opa Saby, to je pa spet nekje preko 4 kilogramčke, že hitim pisat in hvala da si se nam javila.
Še veliko zmag vnaprej.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

New Report

Close