Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kje se dobijo XXL kondomi?

Kje se dobijo XXL kondomi?

A kdo ve?

Ti, a mama ve, da se igraš z računalnikom?

Lahko uporabiš štumf 🙂))

sej to za atita sprašuje, ne zase :>

Verjetno misli, da je na Disnyjevih straneh. LP Harry

he he……. in to najmanj petico!!! 🙂))

Tko!
Rina

Ne on je videl une strice po TV pa ga zanima no. Veš mama ti jih lahko “za okras” seštrika!

Taki da bodo tebi prav jih pa kupiš v vsaki štacuni, glej da gor piše ” S “

Ej, a ti boš tud zdej skoz z takimi bolanimi forami vn hodil al kaj??
Dej če nimaš kej normalnga za vprašat ali odgovort komu pejt na kakšen portal za otroke!!

&%$#/&

lp

Če jih nikjer ne najdeš, lahko uporabiš tudi Locktite. Lepi vse!

LP
Rok S.

S slikicami ali brez? Barvni ali prozorni?

Ja, lahko odreže en šlauf od bicikla pa na koncu zlepi.Potem pa gre lahko v Postojnsko jamo.

pojdi v Ljubljanski ZOO in prosi naj ti prodajo kondome od slonov.

lp ajs

Jaz vem, v Leclercu imajo kar velike nakupovalne vrečke, ki so zelo trpežne. Če bi pa se pod tvojim močnim orgazmičnim curkom pretrgale, jo odneseš nazaj in ti jo bodo brezplačno zamenjali z novo. Tisto bodo pa reciklirali.

Pri štacijonu zavij na desno, pejdi naprej do konca … se obrni in pejdi nazaj … tik pred koncem zavij na levo, nato takoj v naslednjem križišči zavij desno in pejdi kakih 5 km naprej (pazi da slučajno ne zaviješ), po točno 5-ih kilometrih zavij levo (pazi ker tam sta dve križišči ena za drugo … zavit moraš v tistem ki je oddaljeno točno 5 km od tamtistega križišča kjer si zavil desno) in nato takoj desno na neko mahadamsko pot … Tam pejdi po gozdni cesti 1 km in nato pejdi dol s ceste in hodi po gozdu proti severu kakih 30 minut … Če si sledil točno mojim navodilom, se boš po 30-ih minutah znajdel pred eno veliiiiiko jamo … Pejdi noter in vprašaj gospoda medota, če jih še vedno prodaja …

Lp, Bgv

Vem kje se dobijo XXS če ti bo kej pomagal… greš v trgovini med voščilnice in na eni izmed mnogih je priložen omenjeni kondom. Po moje bo ta zadosti zate! 😉

Kva maš tiča od 50cm?
Ne vem če obstajajo?
Probi v erotik shop, tam bi morali imeti

A si ga boš na glavo nataknil?

Ja, na glavo korenjaka!

aja probi od mame najlonke

a veš zakaj je kitajcev tako veliko?
ker uporabljajo štrikane kondome

New Report

Close