Najdi forum

Kje kupiti športni nedrček?

Pozdravljeni

Imam (zame) dokaj smešen problem. 🙂 Namreč…začela sem se rekreativno ukvarjati s tekom. V navadnem nedrčku mi ni ravno prijetno teči, zato bi rada kupila športnega. Problem pa je v tem, da imam kar veliko oprsje (tako da razni H&M in podobne stvari odpadejo). Torej, kje bi lahko kupila športni nedrček, ki je primeren za večje velikosti?
Hvala za pomoč.
Lep pozdrav 🙂

Sicer sama nimam te sreče, da bi imela veliko oprsje in zato nisem gledala nedrčkov večje velikosti, sem si ga pa kupila v Sports directu v BTC-ju. Precej izbire in super cena, je bil še nek popust, če si vzel dva nedrčka. 🙂
Sem zelo zadovoljna z njim.
Enega sem še kupila v Lidlu, pa je tudi ok, sicer malo manj kot ta iz Sports directa, ker podloga ni prišita, ampak tudi ne vem, kako je z večjimi številkami.

Jaz ga kupim v lidlu kadar imajo v reklami športne nedrcke.vzamem pa tistega ki je high impact šport. Drži kot treba, cena pa je omoli 6 eur.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem ga našla v trgovini na Miklošičevi v Ljubljani, imena trgovine se ne spomnim,nekje na sredini ulice.
Je znamke Anita, stane 45 eur. Drag, ampak za mojo velikost 75 d je super in še lep.

Jaz jih kupujem v Hervisu, in sem najbolj zadovoljna 🙂

Meni so tile od nike-a TOP Vaš link niso sicer med najbolj ugodnimi, vendar zdržijo precej dalj časa, kot ostali, pa še udobni so!

New Report

Close