Kdo si upa na glas povedat, da je istospolno usmerjen????

No, da vas vidimo, junaki in junakinje. 🙂

lep pozdrav,

J.

upam si povedati, da sem istospolno usmerjen.. (tukaj je lahko vsak vse kar si sam zeli biti)

p.s.: v real lifeu pa pac nisem

….tuki ni nobenga takega….a ne bereš,kako se vsi vprek varajo, fantki s punčkami, punčke s fantki….nisem pa še zasledila, da bi kdo jamral, da je njegov partner istospolnik…..

Priznanje:)
Junakinja:)
Gina – si to TI:).

Ena spodbuda Zate:), ča pa nisi pa povej – kdo si. Ime Tvoje – to je vsaj Eno, kar je Najlepše, predno greš v to pisanje – Kar SI

Vsak zase ve kaj je in naj bo Ponosen v TEM KAR JE.

Priznanje – bo kaj spremenilo?

IN Junakinja: Preprosto: BODI TI:)

In zakaj ne bi priznal? Dandanes je to normalno in jaz se počutim čisto normalnega.

Jst sicer nisem, samo ni mi pa kej lepsega kot pa videt dva tipa k se mata rada skupi!! Cist zares! 100x lepse je, k to hetero je že tko zdolgočaseno…
Samo nism pa še imela priložnost videt 2 gejev v živo. Damn!
No, upam, da bom imela kdaj priložnost spoznati kšne geje preden se mi iztečejo še zadnji dnevi in urce življenja 😉

tchau!

Gaja, preseli se v San Francisko …tam bos mela kaj videt

Gaja

Če maš 20 let pa če si tega res želiš mi piši 🙂…
Al si se sam tko hecala.

Veš – kaj je na tem – geji – zelo so ti podobni – tako čustveno kot zunanje, potem pa te privlačijo še zato, ker so moški…

Se je pa ful cool pogovarjati z njimi, še bolje kot videti jih skupaj…

Ma KRASNO IZGELDAJO 🙂

To ti želim.

Ne, nism se hecala! Cisto zares mislim.
Poznaš koga?

ne a se res hecaš – moraš se…
a nič ne hodiš ven ali kaj 🙂

Pejd mal ven

Še enkrat (in zadnjič): Ne hecam se!
In kam ven naj grem? Kr tko na ulici jih še nisem vidla.

Tchau

Gaja se ti mal hecaš…

In če bi jih videla… bi… kaj…

sj si jih že sam… ne veš da si jih a verjemi mi…

s kje si?

Sem iz bolj mracnega, zaostalega konca nase ljube drzave… Drugace pa trenutno po novem dosti v lj.

Sj, objeti glih ne hodjo… no mogoče samo zvečer al pa tisti najbolj ONi – ko vedno, da jih nihče ne bo zmotil. Prepoznaš pa jih zagotovo na mimiki telesa, nekatere pa po videzu..

Skratka vem, da si že bila blizu njih a tvoje oči niso bile dovolj odprte.

Moje prijateljica se je hecala, ker je vedno samo istospolnike spoznavala, da bodo sedaj samo še najlepši istospolnousmerjeni, kaj pa nam potem ostane..

Eh…

Mej se…

New Report

Close