Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kdaj začne rast trebšk?

Kdaj začne rast trebšk?

Jst sem že malo nestrpna, no… 🙂))) Samo če ležim se malo pozna in če se mi da fajn lulat…

🙂)

In še dolgcajt mi je zdej…. 🙂))

Meni je začel prov fino rast enkrat, ko sem bla v petem in pol mescu.. mi je ratalo spredaj ko, da bi mela en mičken balonček v trebuščku he he.. bo zrastu bo, boš vidla:):):)

Še par tednov, alora.. 🙂))

Mislim, da bo tebi prej jezik zrasel in se odebelil 🙂…kot kaj drugega…Si Primorka, kajneda? Boš rodila v Šempetru? 😉

jezik bo glih kr zakuhal.🙂 Kdu ve,ce bo poslalu tu prek gsm-ja.

Lara, zakaj se mi je zdelo, da si ze tik pred zdajci? Sem spet nekaj pobrkljala – bjonda pac 😉.

Aja: jaz imam trebuscek “vidno” viden ze od nekje 4. meseca naprej – nosim izrazito spredaj in je zdaj ze tak, kot da bom morala vsak cas v porodnisnico 🙂. Kaksna bom sele na koncu – me bo sigurno razneslo, hihi…

Lp, mishika

moj se je tudi kar kmalu napihnil. tud nosim spredaj. zdaj v 7m je pa že kar ogromen.

ma kaku pa lahk nosis odzadaj? Oz kje? 🙂

Jaz sem pomoje rekorderka v merah trebuha. Poznal se mi je že v 2, 5 mesecu, sedaj v skoraj 5 pa sem že skoraj za v porodno. Ma me nič ne moti!LP V sežano!

Mene so ljudje začeli spraševat če sem mogoče noseča tam nekje v 17., 18. tednu, prej nihče ni niti malo posumil. Zdaj ko sem v 27. tednu me je že kar precej ampak ko se primerjam z nekaterimi, ki so enako noseče kot jaz imam le nekako polovico košarkaške žoge spredaj… Odvisno od osebe do osebe,jaz pomoje niti ne bom ogromna, nobena ženska v naši ali fantovi družini ni bila…

Ko sm bila v 2mesecu,sem bila,kar lepo napihnjena.Že spodaj bilo drugače malo zaobljeno.
Zdaj v 19-20 tednu,pa se mi kar pozna.Za nosečniške hlače.
Pravijo nekatere,da kot da bi bila v 6 mesecu.
A sem srečala znanko,ki je isto kot jaz,a njen trebuh je raven kot deska.
Zanimivo….
Dr.je rekel,da če se počutim v redu,pol je O.K. in naj ne poslušam drugih 😉Vsi različni…

New Report

Close