Najdi forum

kdaj se pozna

živjo, mene pa zanima, kdaj se kaj začne poznati na telesu nosečnost. sem že 10 tednov, pa še nič, vse cunje še lahko nosim,…

hvala!!!

čist normalno da se ti še ne pozna. bi rekla da se tam okoli 2o tedna začne poznati.lp

meni se je prej, okrog 17 tedna recimo – odvisno kakšne postave si, kolk si suha in podobno…

Ja pa odvisno tudi kako nosiš – ene imajo vse skupaj bolj odzadaj, druge so pa že takoj kot žoge:)

Ja pri meni se je pri prvi nosečnosti poznalo šele pri 20t, sedaj pa od 17 t.

Je res čisto odvisno od nosečke do nosecke:)

Odvisno tudi od nosečnosti do nosečnosti! V prejšnji se mi še pri 20t skorajda ni poznalo (nihče ni opazil), zdaj pa se mi je že zelo zgodaj 13. – 14. teden.
Nič bat, se bo tudi tebi 🙂

Stare kavbojke so mi odločno neudobne postale v 15. tednu. Kmalu zatem se je pa trebušček tudi že videl.

Lp

VV

Sem v 17.tednu, pa še normalno vse stare hlače nosim. Se še nič ne pozna.

:)))) Danes je začel 18 teden… in se je komaj začelo poznat… :)))

Do 7 meseca niso ljudje vedeli,da sem noseča. v drugo pa je bilo že orang videt pri 4 mesecih

Srečnice! Jaz pa že vsa blazna tekam od trgovine do trgovine, saj nimam kaj obleči in sem v službi kot raztrgana capa :)))). Trebušček se mi že pozna, pa sem komaj v 12.tednu. Je pa res, da je to moj tretji otroček, pa majhna sem, pa suha…

Tudi jaz sem bolj “petit” varianta in me v 10. tednu že vse hlače stiskajo v pasu. Pozna se mi ravno ne… no, odvisno kaj nosim 🙂 ker trebušček je že fino napet.

jaz sem pa v 17 tednu, pridobila nisem še nobenega kg , pozna se mi pa že od 14 tedna. V prvi nosečnosti je bilo drugače… Sicer še zapnem nekaj hlač, predvsem tistih, ki so bile prej preširoke ali pa imajo nizak pas.

New Report

Close