Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kateri voziček za dojenčka

kateri voziček za dojenčka

Pozdravljene mamice in očki!

Vse, ki imate že izkušnje z vozički, prosim za pomoč. Iščem in iščem pa ne najdem … Voziček za našega novorojenčka, ki pride konec maja.
Rada bi, da bi imel naslednje karakteristike:

– globoka košara
– lupinica gre na podvozje vozička, možnost pritrditve na isofix ali možnost da daš lupinico kakšne druge firme na podvozje iod vozička z adapterjem
– nastavljivo držalo po višini (enoročno ne dve ročki)
– športni sedež se čisto poleže in del za noge zravna (vodoravni položaj)
– lahek, zložljiv na malo
– guminara kolesa (polna ali napihljiva)
– ugodna cena 🙂))

Mi lahko katera pomaga, lepo prosim, sem namreč brez izkušenj in le prebiram različne karakteristike v nedogled …

Najlepša hvala!

Jasna

Sama sem in še vedno uporabljam voziček Quinny Freestyle, v kombinaciji z lupinico Maxi Cosi Cabriofix (kupiti moraš še podstavek za v avto, za isofix). Izpolnjuje vse tvoje zahteve, le ene ne, “lahek, zložljiv na malo”. Ne, lakeh ni, in ko se zloži, meni zasede cel prtljažnik. Ampak meni odgovarja, saj so mi bile vse ostale zahteve pomembnejše.
Lucija

Quinny Senzz
mislim da je kos vsem vašim zahtevam.
ravno včeri smo dobili domov reklamo in notri ta nov voziček… meni zgleda res fino.

Mutsy…čeprav se ne zloži glih “na malo”…je pa super fajn voziček;))

Quinny 3XL, razen zloži se ne na malo.

Mi imamo Bebe Confort, model High trek…ima vse kar potrebuješ, zloži se res enostavno…če imaš manjši prtljažnik pa z lahkoto odstraniš vsa 3 kolesa. Po novem gre gor tut lupinica Maxi Cosi ali pa pač njihova Bebe Confort.
Ta voziček je pri nas za mene predrag..zato sm si vzela izlet do Italije in ga dobila res ugodno!

Priporočam Mutsy-ja. Imam ga tudi sama in sem z njim zelo zadovoljna. Dobro se obnese na vseh terenih.

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/83202/ticker7.png[/img] [img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/83204/ticker2.png[/img]

Jaz prodajam Bebe confort High treka – ustreza vsem pogojem, ki si jih zapisala. Prodajam cel komplet voziček – šprtni del, lupinico za avto in košaro za novorojenčka.
http://www.bolha.com/oglas383732743/bebe-confort-high-trek-optic-chocolate-barva-

Mutsy.

Mi smo imeli (še imamo) košaro, lupinico MC , športni sedež , sedež za dva – vse lahko pritrdiš na eno konstrukcijo, kar je super. 🙂
Trenutno prodajam košaro, kupljena maj 2009, cena 90e.

Pri Mutsy-ju me zanima ta sportni del…meni se zdi, da je cisto prevec podoben avtosedezu. Take sportne dele imajo zdaj kar po malem ze vsi vozicki.

Brala sem, da naj bi imel otrok v vozicku ravno in trdo sedalo in dovolj prostora, da se giba in da je naslonjalo tudi nastavljivo do 90 stopinj. Tale sprotni del pa mi zgleda ful neudobno in kot sem videla je v enem kosu in se cel sportni del nagiba s sedalom vred?

Se morda motim? Mi smo imeli vozicek, ki je imel sportni del in sem ga polegal in nanj polozila prenosno torbo s trdnim dnom. Globoke kosare nisem imela. Tale torba se mi je super obnesla.

Danes sploh se lakho kupis tak vozicek?

seveda lahko: Hartan

New Report

Close