Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kateri hoce BJ al kaj vec,

kateri hoce BJ al kaj vec,

Iscem nekoga do 20 let (min 15) ki si zeli probat raznorazne stvari z drugim fantom. Najrajs bi da me kdo v rito, bi pa tut dav BJ al pa kej vec. Sem visok pa suh, iz lj, 18.

Vsec so mi nizji ij sportni oz suhi. Ce si za karkoli, lahk tut pogovor, pisi ma snapchat. Moje ime tam pa je: hocemfanta

Sem luka bosman star 22 sem od 13 leta s fanti obozujem vse kar ti zivim v bistrici pr tzicu ce zelis lohk te navadm use mam izkusne s starejsimi plajsimi s transico sm tud k bla fant ampak punca.   Moj snap probook0 al pa htwink99 sam mi napis oj luka bosman s trzica sam da vem das ti

Smo gej Bistrica pri Tržiču smo gay. Sexsam od 14 fafam od 13 izkusn smo z dadiy in vrstniki. Lohk.me dildas fafas daš fafat me dildas fukam sondas kurca smo gay kurbica.  Rad DM fafat pofukam tudi fukam trans tipe k se oblačijo v picke.  Moj snap je probook0 al pa htwink99

Živim pr fotru k locn d mam sploh zj polet čas in mesto.  Smo pis mi n snap napis mi d smo gej kurba me srajca to

kul

javite se če bi kaj več

[email protected]

Ha videvam na avanturah njegaove objave njblize k sm u stik prsu bladanica kamenik njegovamama k nv ne veotemkrsin pocne

New Report

Close