Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina karsivan 100 tabletke (bolan muc-tema od včeraj)

karsivan 100 tabletke (bolan muc-tema od včeraj)

včeraj sem pisala o našem mucu ki je nenadoma postal brezvoljen, apatičen..stanje iz včeraj na danes za nianso bolje. danes set bili pri veterinarju. xdobili tabletke Karsivan ki so za razpoloženje..oz na bazi kofeina. ima kdo izkušnje z temi tabletkami..kako se obnesejo?

vet pravi da je njegovo stanje čisto psihično..da je drugače zdrav.baje je v sloveniji ena gospa ki se ukvarja z vedenjskimi motnjami muc..pozna kdo?

hvala

Ma jaz sigurno ne bi pretiravala s tabletami. Mucka crkljajte, božajte, počnite vse, kar mu paše, dajte mu samo dobro hrano, poskrbite da dovolj pije, stišajte televizor in preprečite razne ostre zvoke, kričanje,…
Kofein mu pač malo pritisk dvigne. – zato s tem ne bi pretiravala. Ne vem, definitivno bi poiskala še kakšno mnenje od strokovnjaka, to jaz namreč nisem.

Se strinjam z Ma, po moje muc potrebuje malo več nežnosti, pa se bo zagotovo zlizal, sam sem bolj privržen mucam, tem bi še nekako znal pomagati.

http://www.youtube.com/watch?v=nTasT5h0LEg

iščeš tole veterinarko: Mag. Sabina Stariha Pipan, dr.vet.med.

tudi jaz na bi pretiraval stabletami in kakko je sedaj s tem muckom

New Report

Close