Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

Kako shujšati 10 kg v enem mesecu

vi ste prizadeti usi ! raj pejte migat krave neumne ne pa se obnasat tako zabito ja bi pa rada shujsala !! ja kaku kurca bos shujsala ce spijes litre alkohola pa pozres kilo masnega odojka pol nc migala in pol bi pa ona na hitr shujsala..krave se vid da ste babe !!

Jaz sem shujšala samo ne vem koliko. Za zajtrk 2 kosa kruha namazena z malo marmelade,malica sadje,kosilo pa 2-3 zrezke(piščančje,puranje ali pa telečje) in mnogo solate ali katero drugo zelenjavo,za malico spet sadje in za večerjo pa spet meso in mnogo zelenjave. zgubila sem trebuh in kile. Poskusi in so vidni rezultati

jst nevem stara sm 13 do 11 mi ni blo videt špeha zaj pa obupno sploh na mojem trebuhu….
kkš nesvet pa prosim ne titov…..

Lep pozdrav!

Za vse , ki bi radi izgubili odvečno težo ter bi radi naredili nekaj zase vam priporočam da me kontaktirate na E-mail naslov: [email protected]. Spoznal vas bom z uravnoteženo prehrano , in se z vami trudil spremeniti vaš vsakdan.

Lep pozdrav!

Živijo!

Ja, stvar je taka. Imam veliko maščobe okoli trebuha. Čez manj kot tri tedne imam prireditev, na kateri bi rada blestela. Kako naj v hitrem času izgubim maščobo, a ne preveč kilogramov? Namreč, povsod drugje sem v redu, a trebušne mačobne blazinice ne gredo stran, kako naj se jih rešim? In, želim odgovor na to stran, da ga vsi lahko vidijo.

Lp, bajsek

Velik sem 180 cm tehtam 106 kg star sm 14 let i n kar dosti krepak 😀 , Ce mi Lahko kdo pomaga plz Hvala Lepa 😀

Boštjan3123213 – pri tvojih letih izgubit nekaj kil sploh ne bo tako težko. Poleg tega, da skoraj zagotovo še rasteš, je vse, kar potrebuješ, zdravo življenje, kar že vrabčki čivkajo – zdrava hrana v zmerni količini in gibanje.
Junk food si prihrani za kako srečanje, praznovanje ipd, sicer pa se izogibaj čipsu, hamburgerju, gaziranim pijačam, drugim prigrizkom in sladkemu – sam najbolj veš, kaj ješ. Morda se ti obnese, da si sproti zapisuješ, kaj si pojedel in boš imel tako boljši nadzor. Potem pa – najdi si en šport, ki te veseli, če nimaš kaj dosti na izbiro, pa se vsaj spravi na hojo na zraku (lahko tud s palicami), ki bo počasi lahko postala tek, al delaj doma na tleh kake trebušnjake in podobne vaje. Pa ne pričakuj preveč od sebe čez noč. Počasi se daleč pride. In glede na to, da si še tako rosno mlad, je čas zagotovo tvoj zaveznik 🙂
veliiiiiiiikooooooooooo uspehaaaaaaa ti želim.

kar se hujšanja tiče… če bi kdo rad shujšal, je prvo, koliko si to res želiš, si se pripravljen kakšni zadevi odrečt?

Vsa umetnost zdravega hujšanja je imeti 5 do 6 obrokov na dan, vsaj malo gibanja in rezultati bodo tu. Pa ne sedaj misliti, da če boste 1 teden tko delal, da bodo kile kar letele od vas…. treba je bit vztrajen in imet močno voljo in sprejeti tak način življenja, v bistvu zdrav način življenja. Zmanjšajte uživanje kruha, krompirja in ostalih hidratov, naj bo vaša hrana čim bolj pestra…. belo meso, ribe, polnozrnate zadeve, kosmiči, manj maščobni mlečni izdelki,…

HL, NUPO in podobne zadeve so pa samo pesek v oči in nabiranje financ prodajalcem….

Če koga kej več zanima, naj se pa privat javi… Sama kot osebni trener ne pišem jedilnikov in diet, ampak ljudi skozi njihov življenjski slog in prehranjevanje usmerjam v zdrav način življenja in jih opozarjam na napake, ki jih počnejo v prehranjevanju….

Je pa tako, vse se da, če se hoče.

Nedaj bože!!!Zdravo hujšanje je nekje okrog 2,5kg na mesec!
Če pa hočeš na hitro pa kr,ampak kasneje bodo hude posledice.

Odsvetujem!!

se strinjam Robertoooo

mam 15 let pa 60 kggg prosla bi za nujno pomoč. 🙁 jem zelenjavo, sadje ampak ne vem kaj je z mano v letu sm se zredila za 6kg eno leto prej pa za gram ne vem kaj naj nardim =( kaka dietaa? lepo prosim =(

15 let mam pa 60 kg. 6 kg se mi je dvignl v zadnem letu med tem ko leto prej samo en gram.
lepo prosim za kakšen nasvet

Tisti, ki imate probleme s odvečnimi kilogrami vam priporočam, da se obrnete na koga, ki vam lahko svetuje. Jaz sem imela 30 kg viška ene 5 let. Doma sem provala hujšat sama ampak nisem zmogla nikakor, prve tri dni ja, četrti dan pa ne več. Dva meseca nazaj sem za izhod v sili poiskusila iti na tretma, ki bi naj spodbujal hujšanje. Z gospo smo imele najprej pogovor nato sva začele s tretmaji. In sem zadovoljna, da sem se zato odločila četudi moram nekaj zato plačati, ker končno mi uspeva. Trenutno sem na – 7 kg in upam, da bo šlo še navzdol. Po tretmajih je bilo telo bolj živo in manj sem se s hrano ukvarjala, čeprav še vedno jem, ampak zdaj nisem tako lačna in obsedena s hrano.

Slišala sem že o teh shujševalnih tretmajih, ki jih ima neka ženska v Lj. Je to v Lj, misliva isto? Tej tretmaji niso tako poceni in je herblife še vedno bolj ugoden kot pa tretma.

Astija tretmaji niso dragi v primerjavi s tem kar dobiš vse zato, da te nekdo vodi, ti pomaga, imaš dnevne tretmaje. Dražje je, če se prenaješ in potem rešuješ s herbom. Herba ni ravno poceni v primerjavi s tretmaji! Ja tudi ta je v lj sam ne vem, če misliva isto. Si samo slišala ali si tam tudi bila?

Ne bila nisem še. Je pa bila moja sodelavka. Shujšala je 12 kg do decembra in ji zdaj svetovala, da decembra naredita presledek in nadaljujeta januarja naprej. Na tretmajih še nisem bila, ker nimam tiste še prave volje in mi je lažje kupit pripravke, ki pa vem, da ni nekega posebnega učinka, so pa cenejši. Koliko sploh stanejo tej tretmaji? Sodelavka po njenih besedah bi naj odštela 120 za več dni skupaj, kako je s tem?

o kakšnih tretmajih to govorimo tu? kaj je to svetovanje, masaža, miganje,…?

Ja, seveda, če se znebiš par sto evrov, boš pa vsaj placebo učinek dobila v zameno. Joj, joj ženske kakšne neumnosti se greste. Omislite si šport, ki vas veseli, ki vas napolni z energijo, adrenalinom in ne boste obsedene z jedilniki in prehranjevanjem. Prav tako bo metabolizem boljši, bolj pospešen in bo tudi hujšanje veliko lažje :).

jao jao in še enkrat jao ………….
dejte si že enkrat v glavo zabit da je to kar pravi Pemina čisto res ,vse lahko naredite zastonj ,pa herba ,pa linea snella vse to je samo legalna kraja vašega denarja ,edina ampak res edina stvar ki pomaga je gibanje ,pa lohk jeste vse ne rabite stradanja pa šejkov pa tretmajev ,mislim pa kako ste lahko tako naivne no ,pa ve ki pištete da ste npr . velika sem 160 in imam 62 kg ,nujno moram shujšat pomagajte ,kva mi greste na kozlanje res ,ne vem a ste vse blond al kaj ,samo en recept je zastonj pa najboljši :ZMIGAJTE SVOJO FRDAMANO RIT

Če lahko vse narediš pol pa res ne vem kwa delaš na forumu HUJŠANJE!!!!
Zmiguješ svojo prdo rit!

New Report

Close