Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kako se zaljubiti na plesu

kako se zaljubiti na plesu

Že  večkrat srm porajtal   na veselici   kakšne mlade punce ki so se nastavlali   fantom na plešišču   .

Vendar kako zgleda če  fant ki dekle ne pozna tre stopi do nje in jo povabi na ples   prijateljstva   .

Ko  se  dekle fantu nasmehne   gresta vesela na plešišče  .

Sicer se  med plesom zgovarjata v prijateljih   se vcasi zgodi da se zagledata v oči   ljubezni .

Sicer  ne morem razumeti  da se med plesom začneta poljubljati   ali stiskati  k telesu prijateljstva   .

Zato šprašujem punce  kako  je zgledal prvi   ples ko so se zaljubili  .

Pobič, predvsem samozavest, sposobnost komunikacije (da ne zmrzneš), vse ostalo naredi kemija. Ko boš srečal pravo (imaš veliko možnosti) boš vedel. Potrudi se, da boš ravno prav smešen, ravno prav napadalen in ravno prav zanimiv. Moraš malenkost odstopat od sovrstnikov v pozitivno smer in punc se boš moral braniti. Izgled, materialno stanje, avto, motor in podobna srtanja, so nepomembne obstranske zadeve, ki ti pripeljejo samo cash pičke, za kolikor toliko resno zvezo pa je to premalo.

Bodi gobčen in predvsem duhovit, ko boš vzpostavil kolikor toliko pristen odnos, ugasni telefon, razni piski na socialnih omrežjih in pogledovanje na ekrat, so moteči dejavnik pri prvih spoznavanjih, tudi njej omeni, da si ljubosumen na telefon, ker se bolj zanima zanj, kot zate in, če si ji le malo všeč, bo ta nebodi ga treba, ugasnila in posvetila razgovoru s teboj, nekaj prijetnih trenutkov ali uric.

Potem pa je vse odvisno od tebe, če boš zanimiv, raznolik, kavalirski (ne preveč, da ne izpadeš preveč spolzek), dober poslušalec in predvsem zmerni romantik, je uspeh zagotovljen.

Potem pride na vrsto globlje spoznavanje v katero ne sodi nobena laž, bodi odkrit, zaupaj pričakovanja, želje in potrebe, s cilji pa še malo počakaj. Ne planirajta preveč hitro, temveč potem, ko bo zveza izgledala trdna.

Velik povdarek posvetita pogovorom o spolnosti, kajti neujemanje na tem področju, je vzrok za razpad večine zvez, če prav jih večina trdi drugače.

Verjemi staremu prdcu, ki je z deklico svojega življenja, srečno preživel 50 let, po bežnem srečanju, pogledu v oči in besedah, joj punčka, kako si luštna, bi te kar pojedu. Njen odgovor je bil samo, saj tudi ti nisi napačen. Moje modre oči so ji zmehčale kolena.

Če ne verjameš v ljubezen na prvi pogled, poglej večkrat.

Vendar  hvala za odgovor   samo malce si rekla grdo  besdo   da me pripeljajo   s pičke   .

Mislim da bom merkav   kako bom pristopil do   lepe punce ki mi bo resnično všeč   .

Srčno upam   da bom imel srečo   z katero punčo  na plesu   ki se bova stisnila  k srcu   in se pogovarjala lepe reči   .

nova
Uredništvo priporoča

Ko  sem na plesu in če vidim kakšno lepo dekle   stopim do nje ter jo vprašam za prvi ples   .

Kakšna dekle se brani    no druge se   prav lepo ujamejo   z menoj    .

Že večkrat me je katera punca med plesom stisnila v objem    .

Kadar  vidim na  zabavi ,  veselici  , svadbi  ali   žurih  kakšno dekle jo   lepo povabim na prvi ples  .

Vendar  če se   dekle  nasmehne  gre z veseljem  z menoj na ples .

Porajtam na svadbi  ki se kakšna dekle lepo napravljena fantom ki jo bi   malce   božali  .

Enkrat sem na ena svadbi  ki je bila   neka punca  v  lepi bleščeci   oblekci  ki  je plesala z nekim fantom ki je bil vorenk   pijan in težek   .

In ko so prišli ponoči   prijatelji se je dekle  z enim od   prijateljev    začela gledati v uči  ljubezni   .

Ko so se usedli je dekle   začela  biti zelo živahna    in ko so šli prijatelji na zrak jo je plesalec     prijev za roko ter jo peljal   na zrak zagotovo sta se    probala malce poljubiti  .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close