Najdi forum

kako se rešiti črnih misli

To je v osnovi sizifovo delo, ker zenski ni prioriteta razmisljane temvec custvovanje.

V ta namen jim narava ni dala y kromosoma temvec moske. Na nas pa je, da jih tolk razrajcamo, da nam sledijo. 😉

Tak da je smiselna zgolj tvoja ocena kako mi gre?
[/quote]

Dobro ti gre, v razmišljanju. Pozna se pranje možganov žensk zadnjih 1500 let. Od monoteističnih ver. Ja, težko delo je to, ženskam odpreti um. Ampak tiste, ki znajo odpreti to svojo skrinjico uma, so pa ženske v dobesednem pomenu. Z vsemi atributi ženskosti.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

🤣🤣🤣 a ne bi raje zgolj enga indijskega tulipana prilepila?
[/quote]

Tole pa ni napisano od orginala. Š, š te je izdal. Pravilno je Miki MiŠko.
Polarni, Viharni ali karkoli že si, je tako?

Dobro ti gre, v razmišljanju. Pozna se pranje možganov žensk zadnjih 1500 let. Od monoteističnih ver. Ja, težko delo je to, ženskam odpreti um. Ampak tiste, ki znajo odpreti to svojo skrinjico uma, so pa ženske v dobesednem pomenu. Z vsemi atributi ženskosti.
[/quote]

Temu, ki odgovarjaš ni tisti, za katerega se izdaja. A res ljudje ne vidite po slogu pisanja in črkah, kdo je kdo?

nova
Uredništvo priporoča

Tole pa ni napisano od orginala. Š, š te je izdal. Pravilno je Miki MiŠko.
Polarni, Viharni ali karkoli že si, je tako?
[/quote]
Ne ti men piskat ker sem tako neumen da ne znam uporabljat pametnega telefona.


Ne ti men piskat ker sem tako neumen da ne znam uporabljat pametnega telefona.
[/quote]

😬 😯 😉
“meni se zdi” je posledica logike. Ne čustvovanja. Zakaj? Zato ker je prav in logično da se trditve preveri. Kot teza npr.

Se res bojiš pametnih žensk kot sem nekje brala. Če ja, a ni škoda, ker več glav več ve.? 🤔

😬 😯 😉
“meni se zdi” je posledica logike. Ne čustvovanja. Zakaj? Zato ker je prav in logično da se trditve preveri. Kot teza npr.

Se res bojiš pametnih žensk kot sem nekje brala. Če ja, a ni škoda, ker več glav več ve.? 🤔
[/quote]

Aha, zgolj preverjaš… In kaj imaš od tega?

Ne, je pa res, da pametni ljudje lahko naredijo neprimerno več zla kakor maloumni. Tako da mi je izredno pomembno( na prvem mestu), kdo ali kaj je oseba po duši, torej ali je svobodna ali prosta. Pre-prostih pa se izogibam v največjem možnem loku.

Tale “meni se zdi”… Pa uno aveš: “želel/a bi”… Ojooooj! BEŽIMO!
Veliko sem v življenju z ljudmi delal, pa se ne spomnim take nedoločne komunikacije. To opažam zadnjih par let.

Aha, zgolj preverjaš… In kaj imaš od tega?

Ne, je pa res, da pametni ljudje lahko naredijo neprimerno več zla kakor maloumni. Tako da mi je izredno pomembno( na prvem mestu), kdo ali kaj je oseba po duši, torej ali je svobodna ali prosta. Pre-prostih pa se izogibam v največjem možnem loku.

Tale “meni se zdi”… Pa uno aveš: “želel/a bi”… Ojooooj! BEŽIMO!
Veliko sem v življenju z ljudmi delal, pa se ne spomnim take nedoločne komunikacije. To opažam zadnjih par let.
[/quote]

Vsaj malo je pa treba preveriti kdo ti je sogovornik in kaksne namene ima. 😋

A ti pol ljudi kar odpikas, če se izrazijo z “bi”… Oz v pogojniku.?

Vsaj malo je pa treba preveriti kdo ti je sogovornik in kaksne namene ima. 😋

A ti pol ljudi kar odpikas, če se izrazijo z “bi”… Oz v pogojniku.?
[/quote]

Če si se spravila mene preverjati in ugotavljati moje namene, bo bolje, da pre bereš kaj drugi o meni pišejo. Boš dobila resnico tako, da gate trga! 😉

Sem kar hiter za ljudi odpikat ja. Je treba imeti kojnske živce za zmenoj na dolgo vzdržat. Tko pravjo tisti, ki jim to uspeva.

Zelo verjetno. Ker večina ima najraje možgane na off, s čustvi pa znajo mojstrsko nabijati raznorazne občutke, začenši s sočutjem. Vse s ciljem, da jim drugi pred nos servirajo točno tisto kar si v tistem trenutku želijo, =običajno laž, seveda dekorirano z leporečjem. Bog ne daj da jim poveš resnico, in še na prostaški način.

Tudi rak žre tisto in tiste, ki ne uporabljajo lastnih darov. Tako je naravno prav(o).
[/quote]

Tebe je narava še najbolj prikrajšala tako na intelektualnem (cenena new-age duhovnost z otročjim sklepanjem vzrok-posledica in ideološko versko zaplankanostjo) kot na čustvenem področju (nesposobnost empatije).

Jaz bi raje imel raka, tam lahko kaj ukreneš, saj ga moderna medicina oz. onkologija relativno dobro obvlada, nikakor ne pomeni smrtne obsodbe. Pri tvojo “bolezni” pa težko kaj ukreneš…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tebe je narava še najbolj prikrajšala tako na intelektualnem (cenena new-age duhovnost z otročjim sklepanjem vzrok-posledica in ideološko versko zaplankanostjo) kot na čustvenem področju (nesposobnost empatije).

Jaz bi raje imel raka, tam lahko kaj ukreneš, saj ga moderna medicina oz. onkologija relativno dobro obvlada, nikakor ne pomeni smrtne obsodbe. Pri tvojo “bolezni” pa težko kaj ukreneš…
[/quote]

Kolk je pa empatije v tebi, če se raje z zaplankarjem ukvarjaš kakor z jamrajočimi?

Kakšne črne misli, kam rakom žvižgat? Kaj je s tabo? Haloo, 2x si prebolela rak, si se odzdravla, zato sam pozitiva. Sej vem da je lahko to rečt, težko pa nardit, ampak se morš potrudt. Ne vem, ampak sm že večkrat slišala in pa brala, da z mislimi prvlečš nase določene stvari. Je moji mami pred leti onkolog sam rekel, da če bo razmišljala o tem, ga bo 100% dobila. Njej sta mami in babi umrle že leta nazaj zarad raka, zato je šla kr sama na pregled. Tud poznam žensko ki je leta bila pdepričana da ga bo dobila, prav vrjela je v to, pa ga je res dobila. Tud 2x, zdej pa že več kot 20 let od tega mir. Je pa res taka, da živi polno življenje, se ne sekira nič, ne razmišlja več o tem. Še celo spet že leta kadi.
Probi res razmišljat pozitivno, kako je življenje lepo, z nečem se animiri, pejt vn v družbo, ne bit sama. Sprav nekak ta tvoj strah oz misel vn iz sebe, zader se na vs glas, magar zjoč se in potem začni živet. Srečno.

Če si se spravila mene preverjati in ugotavljati moje namene, bo bolje, da pre bereš kaj drugi o meni pišejo. Boš dobila resnico tako, da gate trga! 😉

Sem kar hiter za ljudi odpikat ja. Je treba imeti kojnske živce za zmenoj na dolgo vzdržat. Tko pravjo tisti, ki jim to uspeva.
[/quote]

Govorim na splošno. Ne mislim tebe osebno.

Tebi je pol težko zadostiti. Imaš neke visoke kriterije. Kaj pa obratno? Se ti trudiš okoli ljudi ali se pustiš zgolj in le truditi?

Govorim na splošno. Ne mislim tebe osebno.

Tebi je pol težko zadostiti. Imaš neke visoke kriterije. Kaj pa obratno? Se ti trudiš okoli ljudi ali se pustiš zgolj in le truditi?
[/quote]

Saj nikogar ne silim da se z menoj druži. Ne, ne trudim se za druge. Kar naredim za njih je iz veselja posledično lahko. Tudi zate.

Saj nikogar ne silim da se z menoj druži. Ne, ne trudim se za druge. Kar naredim za njih je iz veselja posledično lahko. Tudi zate.
[/quote]

Zame? Zame nisi še nič naredil. Tudi pišeš ne zame, če misliš na to. Pišeš zase in za svoje potrebe, kakršnekoli že so. Pa še v fejk temo? Res, kakšno veselje. Neprecenljivo!

Ne maram ljudi, ki si pripisujejo neke zasluge, ki to niso. In pričakujejo zahvalo in globoko hvaležnost!

Zame? Zame nisi še nič naredil. Tudi pišeš ne zame, če misliš na to. Pišeš zase in za svoje potrebe, kakršnekoli že so. Pa še v fejk temo? Res, kakšno veselje. Neprecenljivo!

Ne maram ljudi, ki si pripisujejo neke zasluge, ki to niso. In pričakujejo zahvalo in globoko hvaležnost!
[/quote]

Pol je pa svet pero odgovarjal na tvoja vprasanja da si lahko spoznala koga tudi ne maras.
Ker pa jaz tudi od tebe nic ne pricakujem, me pa niti ne zanima ali si svobodna aki prosta.

Sedaj te bolje razumem, kaj hočeš povedati na Mon forumu. V biti se strinjam s teboj. Če eni ženski daš misli, katere bo udejanila in s tem prišla na višji nivo nivo razmišljanja in bivanja ter udejstvovanja si naredil dobro delo. Podpiram.
[/quote]

Kakšna neumnost. A FR delavec pride na višji nivo bivanja, če dela samo to kar mu šef ukaže? Ne bo ane, ker bi moral sam razmisliti in potem udejaniti in posledično priti na višji nivo. Kot, da smo ženske amebe al kaj?
Ženska, ki zna razmišljati, priti na višji nivo in se uveljaviti se taki papki kot ti in miki miško bojite in celo sovražite. Ker hočete v kali zatreti bolj inteligentne od sebe in s tem tudi bolj sposobne. In taka ženska papka sploh ne rabi. Zato se ne čuditi, da vas nočejo. Ne, da vas ne marajo, nočejo vas.

Dobro ti gre, v razmišljanju. Pozna se pranje možganov žensk zadnjih 1500 let. Od monoteističnih ver. Ja, težko delo je to, ženskam odpreti um. Ampak tiste, ki znajo odpreti to svojo skrinjico uma, so pa ženske v dobesednem pomenu. Z vsemi atributi ženskosti.
[/quote]

Vsa verstva na svetu imate že od pamtiveka moški čez. Kaj ti ni jasno?

Kakšna neumnost. A FR delavec pride na višji nivo bivanja, če dela samo to kar mu šef ukaže? Ne bo ane, ker bi moral sam razmisliti in potem udejaniti in posledično priti na višji nivo. Kot, da smo ženske amebe al kaj?
Ženska, ki zna razmišljati, priti na višji nivo in se uveljaviti se taki papki kot ti in miki miško bojite in celo sovražite. Ker hočete v kali zatreti bolj inteligentne od sebe in s tem tudi bolj sposobne. In taka ženska papka sploh ne rabi. Zato se ne čuditi, da vas nočejo. Ne, da vas ne marajo, nočejo vas.
[/quote]

Mene ne tlaci zdraven ker nimam nic proti inteligentnim in sposobnim neglede

Neglede na spol pa se nocem druziti s prostimi in preprostimi, kar se ne pomeni, da jih ne maram v smislu, da jim ne priznavam njihovih osebnostnih pravic.

Kakšna neumnost. A FR delavec pride na višji nivo bivanja, če dela samo to kar mu šef ukaže? Ne bo ane, ker bi moral sam razmisliti in potem udejaniti in posledično priti na višji nivo. Kot, da smo ženske amebe al kaj?
Ženska, ki zna razmišljati, priti na višji nivo in se uveljaviti se taki papki kot ti in miki miško bojite in celo sovražite. Ker hočete v kali zatreti bolj inteligentne od sebe in s tem tudi bolj sposobne. In taka ženska papka sploh ne rabi. Zato se ne čuditi, da vas nočejo. Ne, da vas ne marajo, nočejo vas.
[/quote]

Mene ne tlaci zdraven ker nimam nic proti inteligentnim in sposobnim neglede na spol.

Neglede na spol pa se nocem druziti s prostimi in preprostimi, kar se ne pomeni, da jih ne maram v smislu, da jim ne priznavam njihovih osebnostnih pravic.

Kakšna neumnost. A FR delavec pride na višji nivo bivanja, če dela samo to kar mu šef ukaže? Ne bo ane, ker bi moral sam razmisliti in potem udejaniti in posledično priti na višji nivo. Kot, da smo ženske amebe al kaj?
Ženska, ki zna razmišljati, priti na višji nivo in se uveljaviti se taki papki kot ti in miki miško bojite in celo sovražite. Ker hočete v kali zatreti bolj inteligentne od sebe in s tem tudi bolj sposobne. In taka ženska papka sploh ne rabi. Zato se ne čuditi, da vas nočejo. Ne, da vas ne marajo, nočejo vas.
[/quote]
Enostavno ti odgovorim. popolnoma napačen zaključek si naredila. Izhaja pa iz tega,ker nisi razumela mojega pisanja. Ženske spoštujem, take, ki so odprtega duha in so v življenju borke, ki so iz dna se dvignile. Če je potrebno, izkažem tudi priklon, da se konkretno izrazim. Kdo pa mene hoče, huh, ogromno ljudi si želi mojo bližino tako, da ne dalaj na pamet nekih zaključkov. Malo nezrelo ispade, bom zamižal na eno oko.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close