kako ravnati ob srečanju

Manja 2008, zakaj si v vseh teh postih tako PAMETNA ???? Speljala si otroku očeta; doživela si čustveno bolečino, a takšno bolečino ne, kot jo je Ajax! Ti nimaš otrok, ne veš kako otroci trpijo, ker imajo radi oba. V takšni situaciji se ne vejo kam in na koga obrnit oz. koga poslušat, kdo mu govori resnico, kdo mu laže …. Vse te bolečine občuti tudi Ajax, saj je vendar njena mamica!! Mame najprej in najbolj občutimo otroško bolečino. Ko boš nekoč imela svojega otroka in ko boš v takšni situaciji, kot je Ajax, takrat boš lahko pametna in solila pamet drugim! Do takrat pa bodi lepo tiho in pazi, da se ne boš globoko ” zasrala ” njuni hčerki.

Tebi, Ajax, pa želim ogromno sreče, pa naj se zgodi kar hoče – Bog je nad tabo!

Lp, S.

pa dejte babe nehat vedno druge krivit ,če ste imele luzerje za desce,manja 2008 je speljala otrokom očeta,veš kaj ta oče ima svojo pamet in se sam odloča,sej ni čuden ženske da vas imajo za budale tile vaši bivši možje,če že v osnovi zgrešeno razmišljate,sploh pa kdo pravi da je manja komu spelala koga,sprjaznte se pa živite naprej ,ženske sej niste normalne..
speljala očeta,da crkneš od smeha,kolko pa je ta očka star 10 let morbit..babe zmešane..

Bravo Ta prava Maja. Že dalj časa spremljam klepete na tem forumu. Zdi se mi, da so vaši bivši res bili bedaki, ker ste vse morale same vedeti in ste samo ve znale vse. Kako le sedaj živijo in uspevajo, ko nimajo takih bistroumnih “bab” okrog sebe.Ubožči! Po mojem so vsi preč. Zamislite se malo nad sabo in svojim načinom razmišljanja. A mislite o drugih (ne svojih bivših) tudi kot o možganskih revčkih in invalidih? Zanimivo pa je, da so najbrž vaši bivši uspešni v svojih poklicih in družbi.

se strinjam. tukaj obravnavate moške kot predmete, ki vam ga lahko druga ženska vzame… bedasto. res ni čudno, da moški zbežijo…

pa dejte babe nehat vedno druge krivit ,če ste imele luzerje za desce,manja 2008 je speljala otrokom očeta,veš kaj ta oče ima svojo pamet in se sam odloča,sej ni čuden ženske da vas imajo za budale tile vaši bivši možje,če že v osnovi zgrešeno razmišljate,sploh pa kdo pravi da je manja komu spelala koga,sprjaznte se pa živite naprej ,ženske sej niste normalne..
speljala očeta,da crkneš od smeha,kolko pa je ta očka star 10 let morbit..babe zmešane..[/quote]

se čist strinjam z Monico, mislem kakšna bedasta miselnost. Kako lahko ena ženska spelje otroku očeta? Pa itak je vsega ona kriva, da je šel en zakon k vragu, a ne? Prej ko si ljudje priznamo, da smo za svoje napake odgovorni sami, lažje bomo živel naprej.

v Sloveniji se dogaja fenomen – ljudje se ločijo na sodišču nato pa so še bolj povezani kot prej. bivše kar naprej tuhtajo o svojih bivših možeh. me zanima če so se prej toliko ukvarjale z njim, ko so bili še skupaj. tvojo bolečino ajax popolnoma razumem, ker čustev pač ne moremo obvladovati kot bi hoteli, toda rada bi ti vseeno povedala da imaš sedaj vse poti odprte in možnosti za novo življenje.ali pa si ne zaupaš in meniš da je bilo vse tvoje življenje tvoj bivši mož? brez njega si nič?
in kot je že ena moja predhodnica rekla – nobena ti ni speljala moža! sam se je tako odločil.sprijazni se z dejstvom da je tvoj bivši cagavec, ki leta za kiklami! tudi sedanja se bo čez nekaj let soočila z enako situacijo, ti si vsaj že rešena, samo opomori se še.

” Ta prava Monika ” , Kot prvo:
Ženske nismo ” babe ” – MOGOČE SI TO TI !
Če je tebe imel tvoj ” fakrc ” samo za fuk, si si sama kriva in če si zmešana ti, to ne pomeni, da smo tud me!
Torej – dejstvo tega – tud ti si BABA in tud ti si ZMEŠANA!!!

Uf, kok smo tle gor pametni !!

Monika, ljubček, Monika. Tebi je očitno ena Maja zelo zmešala glavo, če jo povsod vidiš. Tudi tam, kjer je ni. 🙂 Naša Ta prava Monika je zelo famozna, veš? Jaz sem pa Maja, tista ta prava. Ampak se nikoli tako ne podpišem, nobena druga Maja se ne.

baba je bolj v šali,tudi jaz sem ga imela za fuk,je kaj narobe s tem morda-zame ne ,če pa je zate pa tvoj problem,a tvoj pa tebe samo gleda al kako?

Monika, očitno si res brrrr, brrrr !

snupy, dej pejd po kakšno strokovno pomoč, no.

kaj se delate device marije,a vi pa vaših doma nimate za fuk,ja revčki no če jih sam gledate:)
nič nisem brrr-sem čisto prijazna,sam da se ne vidi vedno

Spraševanje kako ravnati ni tuhtanje o svojem bivšem. Je razmišljanje o svojem ravnanju v neki situaciji ki je zelo verjetna. Ja, ni pa verjetno ravno najbolj smiselno. Vendar to ljudje počnemo. Gre le za iskrenost.
Vse poti so odprte, tko pač je, poiskusi kaj novega …. bla bla bla. Vse drži. Vse je možno. Možnosti za novo življenje. Ja, seveda vse je možno.

Kdo si zaupa takoj po razhodu? Seveda živiš, jaz sem si dopustila da sem šla čez celo agonijo. Seveda sem si poiskala pomoč ker sem pač vedela da mi sami ne gre najbolje. Da potrebujem podporo, da ne morem s svojo bolečino obremenjvati otrok. Že tako sem jih preveč. Zavedala sem se, da pač moram ostati vsaj v eni od vlog ok. Ne super, ne enkratna, le ok. . Ja, tudi preko njega sem živela svoje življenje. Naredila sem osnovno napako in pozabila biti jaz. Bila sem gospodinja in mama vsem, pozabila sem biti tisti pravi jaz. Pozabila sem na svoje potrebe in želje. On in njgovi cilji so bili vedno pred menoj. Ja potem pa otroci. Ko pa bi bila lahko midva , jaz, on potem pa je konec. In to je tisto kar najbolj boli. Del življenja ki je sicer lep, pa tudi naporen preživimo in potem je konec. Nekje drugje, morda z drugimi otroci, kot v kakšni plemenski skupnosti na koncu.
In težko mi je zaradi tega, ker še vedno verjamem v nekaj, v kar on ne verjame. Ja njegova odločitev. Tudi ločitev je njegova pobuda, jaz lahko vse skupaj le sprejmem in se odločim za sodelovanje. Kajti vse ostalo pač ne pelje ravno naprej. Vsaj ne na neki kulturni in zame sprejemljivi ravni. In glede na otroke ki jih imava pač to morava narediti. Konec koncev sva preživela skupaj nekaj časa, ki je bil tudi lep. Pa če to zveni še tako patetično.
In sprijaznjenje s cagavcem, čmrlom je zelo težko. Ne le zame, tudi za najine otroke.
Vsi se odločimo za stvari sami in zaradi sebe. Ker menimo da je takrat to prav. Ne glede na posledice, prizadetosti. Očitno je taka naša usoda.
In imeti nekoga rad kljub temu da ti tega ne vrača, ker morda tega ne zmore ni narobe. Imeti rad očka svojih otrok. Zakaj ne.
Ja, žal mi je da je sosedov zelnik (to je le prispodoba) lepši, boljši, zanimivejši. Dejstvo pa je, da je vsak enkrat oglodan.

začne se pri Imeti rad sebe ajax,na žalost pa ženske na to velikrat pozabimo v naši žalosti,prizadetosti itd..,ampak vsaka žalost nekoč mine,imej se rada že danes ,ne čakaj na jutri ko morda žalosti nebo več..

Jooooj MoniCa!!!! Zakaj ste tolk zateženi gospa. pa vi skoz neki na doooolgo in široko podučujete ljudi, vsiljujete jim svoje mnenje in težite.Pa tolk velik se pojavljate na teh forumih.Res morte met velik časa pa nezahtevno delo, da lahko vse to spremljate. pa se mi zdi, da tud vi bolj mal sexate in da je vse bolj na jeziku, ker drgač se vas ne bi tolk “slišalo”.

joj upokojenka,ti pa se že nehi skrivat za raznimi niki ,imej končno jajca in se podpiši pod enim ..p.s upam da bo dal mož kmalu lubico na čevel,ker si zatežena do amena,pusti ljudem živeti..
in nisem gospa ampak gospodična
mir daj baba

Mojemu sinkotu je ta nova prijateljica od mojega odseljenega sicer (še vedno) moža podarila rolerje od njene hčerke…

Prisegla sem, da si jih v življenju ne bom dotaknila..

Kako bolno je pa to?

In, ja, jaz sem kot Ajax, ne samo da je ne želim srečati, še primazala bi ji eno okrog ušes!!!!!!! Sicer ni nič kriva, jezna sem na moža, da lahko kar takole gre, brez svetovanja brez strokovne pomoči in niti brez pogovora….

In po eni strani pravite, da se ne smemo obsojati in kriviti sebe, po drugi strani pa, da smo same krive… Jaz si res očitam marsikaj, a zakaj ni nič rekel, dokler se je še dalo kaj rešiti…

LP,
marjetica

Vprašaj se kako bolano je šele,da se vznemirajš zaradi stvari,ki je adakta,sprejmi,spusti,živi,dihaj,osreči samo sebe,ne čakaj,ne jokaj ampak idi dalje korak za korakom…

Poslušajte gospo doktorico Ta pravo Monico, ki nima niti toliko samospoštovanja,da bi odnehala…Pa tud samozavesti nima gospa, saj si je morala pred Monika Ta prava pripeti 🙂)))

New Report

Close