Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina kako prepričati starše za psa?!

kako prepričati starše za psa?!

vse bom jaz naredila
hvala da si mi to napisal/a
l.p.

Kaj vse boš naredila? Krila vse stroške? Ga sama vzgojila? Na 2 uri vozila ven mladiča – tudi ponoči?

Zdravo!

Stara sem 12 let in si že od malih nog želim psa. Starše že poskušam prepričati za psa že 7 let, ampak je vedno odgovor ne! Doma imamo velik travnik blizu hiše na katerem bi se lahko pes gibal.
Sem tudi velika ljubiteljica psov, saj je pes moja najljubša žival!
Vse bi naredila za psa, ampak mi starša nikakor ne dovolita psa!

Prosim povejte mi kako naj ju prepričam za psa! PROSIM! PROSIM!

Lep pozdrav!

nova
Uredništvo priporoča

Živjo!

Želim si psa od petega leta dalje, ampak mi ga starša ne dovolita imeti.
Živimo na podeželju, zato bi imel pes veliko prostora za gibanje.
Takšen je moj spored za psa oz. kako bi za njega skrbela:

ko bi bila v šoli:
Zjutraj se bi prej zbudila, ga peljala na sprehod,mu dala zajtrk in se odpravila v šolo. Ko bi prišla iz šole bi naredila nalogo in psa peljala na sprehod. Nato bi mu dala kosilo in se z njim igrala do večera. Zvečer bi še enkrat odšla na sprehod z njim in mu dala večerjo, ter odšla spat!

ko bi bila doma npr. počitnice:
Zjutraj bi zajtrkovala, odšla na sprehod s psom in mu dala zajtrk. Do kosila bi se igrala z njim,po kosilu odšla spet na sprehod in se spet igrala z njim oz. ga učila novih trikov. Zvečer pa spet na sprehod in večerja.

Ko pa bi bili na morju ali kaj podobnega pa bi ga vzeli s sabo.
Pozabila sem omenit, da sem stara 12 let.

Ko se boš zaljubila, šla v SŠ (morda v drug kraj), na faks, se odselila, morda poročila – kaj bo takrat s psom?
Veš, da povsod na morje npr. psa ne moreš/smeš vzeti?
Kdo bo kril stroške hrane, nege, opreme, veterinarskih storitev, šolanja…?
Se mi zdi, da si mnogi v svojih otroških željah zadevo predstavljate preveč preprosto…

Živjo!

Sem Urška in sem stara 12 let!
Psa si želim od 7 leta dlje!
Doma imamo travnik kjer bi se lahko pes gibal!
Stroške za psa bi krila sama, pa tudi sestra bi mi pomagala!
Imela bi veliko časa zanj, zato bi rajši imela srednje velikega psa!

PROSIM POVEJTE MI KAKO NAJ PREPRIČAM STARŠE ZA PSA!!!!

prosim odpišite mi čim prej!!!!!!!!!!!!

Lep pozdrav! 😉 😉 😉

Še tebe vprašam. S čim in kako bi krila stroške? Sploh veš, koliko teh stroškov je? Kaj imata travnik in čas veze z velikostjo psa?

pozdravljeni!
js mam podoben problem amo ne zadadi psa. js mam problem k hočm met dihurčka. moj očka mi ga dovoli še vprašu me je če bi ga imela. mama pa ko omenjam da bi mela dihurčka kr znori. vedno mi ponavlja “najpraj šola, naloge pa vse drugo pol komi dihurčk”. zdj sva se z atijem odločila nekak prepričat mamo za dihurčka. vendar nevem kako!? pls pomagite mi k si res res želim dihurčka.

pa vprašala bi še če kdo pozna kake rejce dihurjev v tujini k v sloveniji itak ne bom dobila neki pametenga!
hvala za odgovore!

V Sloveniji ne boš dobila nekaj pametnega? Če bi bila primerna skrbnica, se ni za bat, jih veliko išče nove domove. Je pa res, da ga glede na napisano verjetno ne bi dobila, ja.

nism misla dobesedno. no js bi mela mladička k bi ga js vzgojila. povejte a poznate kere rejce v sloveniji al v tujini(v poštev pride avstrija al madžarska)?
hvala za odgovore lp

Poznamo.

kere? kraj mi povejte da se bom pozanimala

Pozanimaj se najprej o vsem ostalem, kar moraš vedet pred nakupom dihurja, potem boš znala tudi rejca najti 😉

js sm se vse naučila že o dihurčki na pamet tko ta vem vse kot oče naš zdj pa morm najt dobrega rejca pls pomagite mi

Najprej se morate doma VSI strinjati, šele potem se gre v nakup/posvojitev živali.

jst sm ospela vse prepričati sam zdj nevem kje naj ga vzamem. pls pomagite mi

Koliko pa si stara? Naj ti starši pomagajo, tako ali tako nobene živali nihče ne sme prodat ali oddat tebi, v kolikor si mlajša od 16 let.

stara sm 12 let sam starša sta mi rekla naj js poiščem rejnika dihurjeu pa bomo šli jih tja pogledta pa se bomo pol zmenli če ga bomo meli. če je pravšenj za nas. sam sm js dans neki iskala pa nič nism našla. prosm pomagite mi

Par tem pod tole tvojo imaš informacije.

ok hvala

New Report

Close