Najdi forum

kako osvojiti zvezdo Andreja Geržino

zdravo. mogoče bo zvenelo malo otročje, a že nekaj časa mi je všeč voditelj andrej geržina iz dobro jutro. zadnje čase sem imela to srečo, da sme ga v decembru večkrat videla tudi v živo, nazadnje včerja na koncertu adija smolarja. bil je v družbi nekaj punc in fantov, ampak ni zgledalo da ima punco. ko sem brskala njegov profil je sicer zraven vedno otrok, ampak me zanima ali kdo ve, ali je poročen, v zvezi ali kako. srčkan je za pojest s temi modrimi okami joooj. samo ga pa vse moje kolegice in kolegi vedno vidijo samega lai z različnimi puncami, nikoli pa s tisto fotografinjo s katero naj bi imel otroka. kakšno mnenje imate? naj ganaslednjič povabim na pijačo?

no včeraj sva že imela en dolg pogled ko je šel proti vratom. mislite da lahko voditelja ena normalna punca osvoji?

Seveda ga lahko pokliči ga in ga povabi na pijačo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ravno nate čaka! Steci mu v objem!

Ne razumem več žensk. Vam nič ni več sveto? Kot vidim je otrok še majhen. Pusti pri miru!

Glede na to,da je septembra 2013 dobil otroka,verjetno mamica le tega nekako ne more na vsako pasjo procesijo z njim… Ti je kapnilo?

Ne morem verjet, da so nekateri še vedno tako obupani in domišljavi in to celo pri 25ih ! ( če upoštevam letnico 88 ) A se ti ne zdi, da se bo prestrašil tvojega klica ? Najprej se vprašaj zakaj bi ti njemu sploh lahko bila zanimiva, ker glede na to, da se gre za medijsko prepoznavno osebnost ima on oboževalk še pa še. To, da si normalna mislim, da ne bo dovolj, glede na to, da te še pozna ne.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[center]PikicaNikica88

Re: kako osvojiti ✩ Andreja Geržino

| 24.01.14 | 15:01 | petek

srčkan je za pojest s temi modrimi okami joooj.
kakšno mnenje imate?
naj ganaslednjič povabim na pijačo?

no, […] sva že imela en dolg pogled ko je šel proti vratom. […] da […] voditelja […] punca osvoji?

[/center]

[hr]

Če ga boste prej pojedli, si je teško ustvariti mnenje; kljub modrimi okami, ga boste osvojili,
vendar, na[sup]j[/sup][ga]naslednjič morate povabiti za drugi pogled še pred vrati, kljub pijači.

— Nikar – joooj – ne odlašajte s povabilom.

Tako, kot vselej, izbira je [right]— ✩ ❥ le vaša. ✩✩✩
✩✩

.[/right]

Nekoč si se manj ukvarjal z oblikovanjem in bil dober sogovornik avtorjem, ki ne razčlenjujejo, kaj vse naj bi pomenilo kombiniranje besed. Od kje taka sprememba?

New Report

Close