kako obriti?!

Torej, kako si jo brijete? Pa ne mislim samo oblike, ampak na splošno. Mene ful moti, če se mi takoj une pikice nardijo in sploh ni gladko…v čem je potem point?!

Draga Minny,
Problem je ta,da enostavno se preveč obremenjuješ s stvarmi,ki niso tako pomembne.Nikoder ne piše,da boš zdaj boljša punca,če se boš obrila,samo brezpotrebno delo si delaš.Raje ostani naravna.

Sčasoma tut občutljivost na britje izgine…uporabi peno za britje, britvico…po britju si jst namažem z otroškim oljem na mokro kožo in pol na suho še kaka baby krema…lahko pa uporabiš tut depilacijsko kremo (priporočam Veet sensitive), postopek po britju je pri meni isti..

pipam si jih s pinceto. Ko se na to navadiš ni boljše depilacije

Mene so pred operacijo slepiča pobrili … pa me je tako srbelo, da sem rekel: NIKOLI VEČ!
Samo malo jih pristrižem, obrijem pa nikoli. FUJ!

[Govoril sem. Hau.]

Depilacija z depilatorjem do kod se le da, potem rastejo mehke in nežne dlačice, ki ne pikajo. Britje le na sredini, je pa treba biti dosleden, saj hitro rastejo po britju. Okoli anusa obvezno depilacija, sicer crkneš tolk pika:(

ti si pa izkušena.
a skupinskega ste že udarli?

..pa kaj mate ene ščetine da vas tok pika 🙂))))

Sem ti zadnjič dala koment na “skupinskega.” Pa nisi nič pokomentirala, je blo to odgovor ali ne?
Lp A

New Report

Close