Didier, Didiii!

Če je človek pošten in odkrit do sebe, potem je takšen tudi v odnosu do drugih,
ne glede na to kaj je bilo, kaj je ali kaj (morda) bo ali ne bo.

Ne gre zamenjevati sočutja z zveličavno, samovšečno in velikodušno usmiljenostjo.

In imeti (le) rad ni pomenilo, ne pomeni in nikoli ne bo pomenilo – ljubiti.

Enata in Didier!

Na vajinem mestu bi me bilo sram! Take osebe kot sta vidva si verjetno nihce ne zeli ob sebi. Zjasnita se kaj resnicno hoceta. Če si želita drugega, se odpovejta zdajšnjemu partnerju! Mislim, da je vaju bolj strah kako bosta to sprejela (da mogoče celo kdaj tega ne bi obžalovala), kot pa vajin dragi/draga. Spravita se v red, pa ne jamrajta!!! Mi je pa zelo žal za vajini drugi polovici…

MyD – popolnoma se strinjam s tvojim razmišljanjem!

zakaj pa ne skušaš tej punci dat priložnosti..
z tisto drugo očitno z razlogom nisi.

Didi, sem na istem, kot si ti. Če si za, bi lahko kakšno rekla prek maila, če mi, lepo prosim, zaupaš kontakt.
Najlepša hvala in vse dobro….

D

Mene naj bi bilo sram? Zakaj? Zaradi mene nihče ne trpi, nihče ni za nič prikrajšan, razen mene same.

Zato pa daj partnerju konec danes in naprej. Pa nič izgovorov črno, belo, sredina. Nič samo konec in naprej. In pojdi tja kamor te vleče. Če pa tam ne bo takega uspeha pa kaj. Tebe je strah česa? Izgovor ali da boš mogoče nekaj časa konc koncev pa sama. Kaj te je strah da greš preko sebe.

dej priložnost tistemu ki bo s teboj ne tistemu ki ne bo,ki najbrž niti noče biti

Prebrala.
Hwala, razumem, čutim in vem.
Se javim, ko smem .. ti napišem in povem.
Tudi angeli vedo.

@mala piška, weltschmerz, dobro si se domislila. Ali po domače svetobolje.

A se vam, hrepenečim, ne zdi, da si partner zasluži vedeti, kaj se dogaja z vami? Če mu poročate o vseh možnih tračih iz službe, pa kaj ste se pogovarjali na kofetu pa kako je bil šef spet tečen pa kakšno frizuro je imela sodelavka, pa bi menda lahko skomunicirali tudi to, da rabite timeout … Jaz bi to že hotela vedeti. Saj ne pomeni nujno konca sveta, ampak raje vidim, da človek to prežveči, predela, preboli ali pa ukrepa, tako kot se mu zdi zase najbolj prav, kot da leži ob meni, misli pa so pri drugi. To bi me pa dejansko strlo.

[email protected]

Nič ne povejte. Jaz sem, pa se je odzval kot pobesnel pes……… in kje sem danes? Ločena, težko prebolevam sicer slab zakon, ampak česa lepšega pač nisem poznala. Zato me je tako močno odneslo. Nova ljubezen je sicer na svoj način ob meni, vendar rabim čas in upam, da bo bolečina enkrat popustila. Povedala pa ne bi nikdar več.

Povedala ne bi, torej bi raje živela v slabem zakonu celo življenje?

se strinjam z neugodno

Ristanija, odgovor je da. Tako kot veliko ljudi. Spremembe v življenju so zame nekaj res težkega.

Odgovori nekaterih (ne vseh) so me navdihnili, da si izmislim primer, ki je namenoma skrajen.

Ne želimo prizadeti in povzročati trpljenja, nejevolje in kar je še slabega osebi s katero smo v razmerju in jo imamo (le) radi. Posledično smo tudi mi s tem (ne najbolj) zadovoljni, čeprav se malo v sebi in potihoma žrtvujemo.

Našemu preljubemu partnerju/partnerici umre mama ali oče ali kdo od bližnjih.

Partner/partnerica nima nikakršnih možnosti, da bo za to kadarkoli izvedel/a, ker mi skrbno in v celoti nadzorujemo vse informacije in imamo neverjetno možnost prestreči vse, kar je neprijetnega, kar bi ga/jo morebiti onerazpoložilo ali bog ne daj prizadelo. Nase sploh ne mislimo.

Ker partner/partnerica nikoli ne bo žalosten/na, bo vse v najlepšem redu. Tudi mi bomo tega veseli.
Aha, nekateri/nekatere bolj sočutni/sočutne bomo/bodo žalovali namesto njega/nje.

Komu se bo pa utrnila solza?

mislim, da enako kot povedat 🙂 NImam te rad(a), a moje misli SO pri tebi 🙂)))

mislim, da enako kot povedat 🙂 NImam te rad(a), a moje misli SO pri tebi 🙂)))[/quote]

Tole zadnje bo bibiti_meliti zna biti razmisleka vredno, če bi nekdo rekel:

“Nimam te več rada, a moje misli so (še vedno) pri tebi”

Takrat bi vedel, da morda vredno se je (po)truditi in … za to živeti (da kdaj spet rada bi me imela).
Ker misli (po razumu) ne sledijo srcu.

Če je to tebi nekaj s čimer si zadovoljna v življenju, potem kar… Vendar jaz na tvojem mestu ne bi dajala tako slabih nasvetov drugim.

stari dej se odloč za eno no pa neji jamrat…ta o kateri sanjaš ni zate če ne bi že bil z njo no.zbud se pa se potrud za žensko ki je s tabo

???

???

Ono gor 2 posta višje je bilo napisano hipotetično.

New Report

Close