Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako naj…………..

Kako naj…………..

Naj mi kdo pomaga kako premagati strah pred tem, da vprašaš vanta, če bi hodu z mano???????????????
Prosim pomagajte mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
minka
🙂))

lahko ti jst pomagam, ti pa meni povej kako naj zensko povabim ven 🙂

Za moje pojme je fanta dosti laze povbiti ven kot zensko (vsaj men se ne zdi noben problem in pocas razmisljam, da bi postal se gej 🙂) …

1) Lahko ga tradicionalno povabis na pijaco, kako v pogovoru “priti” do pijace prepuscam tvoji domisljiji;
2) lahko ga povabis naj gre s tabo ven (omenis, da gres s frendicami v kino in ce bi sel tudi on itd….)
3) …

lp,
Janez

p.s.
mislim pa da si ze dovolj zrela, da ne bos prisla do fanta z besedami “Ali bi hodil z mano?”

Bod direktna kot buldožer 🙂

Ko sta skupaj, se čim več pogovarjajta, sprašuj ga, kakšno glasbo posluša, kaj dela v prostem času, ali ima kak hobi, pa naj ne izgleda kot zasliševanje. Če bo pripravljen debatirati, si že na dobri poti.

čist preprost. ko se vidita nekje v družbi, ga kar vpraš če te bo povabu na kavo al moraš ti njega. odziv bo takoj viden. al je za al ne. mala

Dobra ideja 🙂

kaj pa ce ta oseba en zelo dobr prijatelj in ne ves cist tocno kaj on cuti do tebe?
pol najbrz clovek ne sme bit tako neposreden…
konec koncev je to le kolega, s katerim ga vcasih tud zuramo skupaj in ne bi rada pokvarla vsega s tem da mu odkrito povem, kaj cutim do njega.. se posebi ce on cuti do mene samo kot do prijateljce in nic vec…

kaj pa pol?

pol je bols da stvari ostanejo tako kot so… al?

Če je res pravi prijatelj, bo tudi potem, če mu bos izdala svoja čustva, pa on ne čuti enako do tebe, še vedno tvoj prijatelj. To ne bi smelo spremenit ali celo uničit prijateljstva.

midva sva zelo dobra prijatelja……..
skos mi neki razlaga itd…………
no ampak vsem se zahvaljujem za nasvete!!!!!!
Janez meni se zdi pa da je fantom tu laži rečt veš!???????
to je normalnu da fent vprašapunco…
lp

New Report

Close