Najdi forum

Moja žena, 42 let stara, je pred dobrim letom začeli teči in sicer jo je v to uvedel nečak.(22 let) Od takrat redno tekata povprečno 2x tedensko po eno uro..Nekajkrat sta bila tudi na predavanjih o tehniki teka in na ljubljanskem maratonu. Njuno druženje se je razširilo tudi na obisk kina, razstave, skratka mene je začelo njuno druženje začelo motiti, žena pravi da močno pretiravam. En občutek imam kot da si žena s tem lajša krizo srednjih let, naj si tudi sam najdem kaj podobnega? Tudi komunikacija njuna je zelo zabavna, saj se žena hihita kot puberternica ko dobiva njegove sms. no, kaj storiti?

Mislim, da pretiravaš in imaš krizo srednjih let. njej se dogaja, tebi se ne, zato si ljubosumen. res pretiravaš, bodi vesel, da je žena zadovoljna ker je našla nekaj zase, če pa zaradi česa drugega ne štima, potem je to samo razlog, da imata drugje probleme, ker če bi vse štimalo potem to ne bi bil problem.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kaj pa, če bi tekel in šel z njo kdaj v kino in na razstavo tudi ti? Misliš, da bi ti škodilo?

nova
Uredništvo priporoča

Premalo napisal! 🙂 A imata vidva svoje otroke?
NE vidim težave v temu, da se druži z nečakom. Predvidevam, da sta se spoprijateljila in ji on zaupa svoje “mladostniške” težave in ona mu svetuje. To je to! Moti te, da je ne znaš zmotivirat, da bi se tebi smejala kot najstnica.

Kaj bi pa želel storiti. Žena se zabava z nečakom in tebe to moti? Vprašaj se, zakaj in kaj te moti. Jaz čutim le zavist iz tvoje strani, da je nekdo sposoben ženo spraviti v smeh. Kar bi ji sicer lahko privoščil, glede na situacijo ali pa se pridružil. Manjka ti volje, samozavesti, da bi se tega spet lotil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verjetno dlje od teka ne bi šla, ji pa po moje prija, da mlad petelin skače in prfuta okrog nje. 🙂
Je pa to lahko tudi odraz osebnostne nezrelosti, krčevit poskus ujeti mladost, ko se ji zdi, da ji polzi skozi prste, če to nekako rabi, tole pozornost, da mladi fantje kažejo (seksualni) interes zanjo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

i.č., bodi prepričan, da bo tvoja ženka še veliko bolj zadovoljna, če se jima boš tudi ti pridružil. Prepričana sem, da te bo zelo vesela.

kriza srednjih let? pa dej no

kaj pa če tvoja žena enostavno rabi malo nečesa novega? koliko pa imata vidva skupnega? povabi jo na tečaj oblikovanja iz gline, pojdita drsat, v gledališče (priporočam kaj romantičnega / komedijo), … kar koli, kar bi lahko počela kot par. mislim, da bo 22-letni mulo izvisel 🙂

Uf…ne, ne pretiravaj. Pa kaj, če se razume tudi še z nekom drugim. Pa če je to še celo nečak je odnos nekaj drugega.

Kaj te je strah?
A si se bojiš da nisi dober, da te bo kdo zamenjal, da je lahko kdo boljši z njo?
Zakaj se pa ne potrudiš sam in ji ustrežeš, jo nasmejiš, jo poslušaš, jo na prijeten način pritegneš k sebi in boš siguren, da ti ne bo pobegnila kr z vsakim……
S palico ne bo šlo 😉

Siser pa niste tako slab par….
Ona zna, on pa zmore Hi, hi, hi

Kar prav je, da te je situacija začela motiti. Le razlog ni pravi.
Očitno je, da s tabo nima veliko skupnega, sicer bi vsaj nekaj od naštetih aktivnosti počela s tabo.

Pokazi zanimanje in spravi svojo rit na tek.. Bos tako se najvec naredil za vaju in zase.

Ja fajn se je mal pojokcat. Pa žena ga ne razume no…. pa potem je še bolj fajn če se najde kaka rama na kateri se pojokca,…. potem pa nastane že nova tema na MON-u 😉

New Report

Close