Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Kaj za darilo-pozornost-zahvalo?

Kaj za darilo-pozornost-zahvalo?

Pozdravljeni!
Zelo si želim vaših nasvetov, mnenj.

Pred nekaj leti sem imela zelo težak porod. Prisotna zdravnica mi je rešila življenje–prišla je v službo iz dopusta, bila res krasna.

Cel vikend je nato prihajala k meni, celo lubenico mi je prinesla, ker sem enkrat v polsnu med narkozami izjavila, da vem, da sedaj ne smem nič, ampak potem–če bom lahko lubenico?

Vedno ko se srečava pove, v šali, da sem ji “vzela” leto življenja in da se vsako leto na tisti dan spomni tiste noči, dneva-praktično sem bila mrtva, pa me je rešila!!!!

Sicer so mi odsvetovali nadaljne porode, me hoteli sterilizirati, ampak vmes sem še 1-krat rodila s CR in sem spet noseča, je pa nosečnost rizična.

Ob takratnem odhodu smo se sicer njej in vsemu osebju zahvalili, podarili nekaj malenkosti(pijače, sadje, kava, bonboniere, čokolade).

Vse bolj pa čutim, da bi se njej morala še posebej zahvaliti.

KAKO?

Hvala

Kakšno lepo knjigo, ki ji dodaj pismo, v katerem boš čustva izlila na papir. To bo trajno…

jaz pa malo dvomim, da te bo zdaj spet tako vesela…. ker se pridno trudiš, da bi izničila vse njene napore takrat.

Saj ne pravim, da me bo vesela.

Rada bi se samo nekako zahvalila. Dejansko se zahvaliti, povrniti ne morem.

jaz bi ji kupila lepo košaro, izbira je ogromna in notri nakupila sadje, od ananasa in vsega eksotičnega in navadnega in to dala zavit in verjemi, da bo prečudovito darilo, košara pa vedno prav pride!

New Report

Close