Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj počnete s spermo

kaj počnete s spermo

Živjo.
S partnerjem uporabljava kot zaščito prekinjen odnos. Ponavadi se mi izlije na trebuh. Spermo si rada razmažem po trebuhu ali prsih.
Prosim vas, da mi daste kako idejo kaj vi naredite, če je izliv zunaj nožnice.
Kam ponavadi in kako? Kje vse si jo razmažete, jo tudi okušate s prsti, tudi potem poližete penis? Sploh sem zmedena če sva v doggy stilu, ko se mi izlije na hrbet, ne vem kaj naj naredim???
Punce povejte kaj naredite ve s spermo, fantje povejte kakšne so vaše izkušnje, kaj vam je najljubše, da partnerka naredi z vašo spermo??? Napišite tudi kaj vam ni všeč, da partnerka naredi z vašo spermo!
Hvala za pomoč, ideje in nasvete. Živa

Meni je najbolj všeč, če Vodnarka spermo pogoltne pri oralnem seksu. Poliže je ne, ker zelo malokrat seksava tako, da bi mi prišlo nanjo. Mi je pa tudi všeč, če jo lahko pošpricam po obrazu in joških… To sicer tudi njo rajca, samo ji pa gre na živce, ker mora potem ponavadi umiti lase… Tudi pri analnem seksu mi je všeč, da ji lahko napolnem ritko…

V glavnem, rad imam, da mojo spermo sprejme, kamor koli že, če ji pa ni ravno do tega, je pa to v bistvu posledica pomanjkanja pohote, ki pa ima spet vzrok v najinem trenutnem počutju… Tako, kot se imata dva na splošno, se to vidi tudi v njunem seksu…

Ja kaksne eksperimente bi pa ti delala?:)))
Jah naredim kar mi pase…pogoltnem pa nikol ne…ne vem zakaj bi se tip pocutu bedn in okrajsanega, ce to ne naredim…ce pa se tako pocuti, je pa to njegov problem.

Jaz imam pa eno flašo, kamor jo shranjujem za na stara leta. Nikoli ne veš, kdaj lahko še prav pride. Če ne prej pa čez 7 let. Zdej jo je že kar nekaj litrov…

nekaj litrov?…kolk vas pa fila to flaso?

… se bom vzdržala… od vsega tistega, kar me prime odgovort.

A kaj midva počneva s spermo? Imaš prav….jo je škoda, da bi jo stran metal…..zato jo midva uporabljava za lepilo…probaj….drži

Tudi v uho ni slabo spustit. A je že kdo to probal?

Lahko jo pogoltneš, z njo lahko narišeš srček lubiju na trebušček, lahko se z njo mal po bradavički namažeš,…………. lahko pa jo tudi samo z robčkom ubrišeš in miškotu pritisneš enga cmokija.

Samo jaz. Ampak to že od vrtca naprej….

S tem, da uporabljata zascito prekinjen odnos si vse povedala. Haloo? To sploh ni zascita. Ce se bosta nadaljevala s tem, lahko v kratkem pricakujeta narascaj. No ce si to zelita, ni noben problem 🙂

Meni je cist vseeno, kaj moja partnerka naredit s spermo.

Jest jo v litrski kozarec od kumarc pretakam , ko pa je poln ga pa zaprem , pa mamo za ozimnico.

🙂)

Kolk se vs pa futra pol s tem čez zimo?

Al pa na kruh namazat!

Bingel olje je tudi za bolečine v sklepih, joj k so enga modela pr nas našponal da je šel v lekarno po bingel olje – za bolečine v gležnju 🙂

lp

* Blondy vse nasvete zapisuje…*

Ti si nadgradil Miškolina, ampak vseen.. bljak.
Kaj pa nardiš, da se ne pokvari?

Kaj pa v nos ? V svoj nos in ne ženski.Ste že probali?Pa ti tako lepo v grlo teče in razkuži dihalne poti.Super je probajte…..

*Don Vito priskrbi Blondy elektronski notes/palm in mini scanner, da ne bo vec tezko nosila debelih obicajnih notesnikov tu na forum in bo lahko poskenirala vse dosedaj zapisane nasvete*

Sem brala,da lahko tudi zanosiš,če pogoltneš spermo.

Pa ti nisi normalen
🙂

lp

New Report

Close